Roksana Węgiel WZRUSZYŁA miłosną historią. Takiej odsłony nikt się nie spodziewał

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Roksana Węgiel WZRUSZYŁA miłosną historią. Takiej odsłony nikt się nie spodziewał

Roksana Węgiel WZRUSZYŁA miłosną historią. Takiej odsłony nikt się nie spodziewał

2021-05-28 13:48

Poważna, nastrojowa i pełna emocji - taka jest nowa piosenka, w której pojawiła się Roksana Węgiel. Młoda gwiazda pojawiła się gościnnie w piosence Pawbeatsa, co ucieszyło jej fanów. Przekonajcie się sami i poznajcie zupełnie nową twarz Roxie już teraz.

Roksana Węgiel pokazuje nową, muzyczną twarz i niewątpliwie zaskoczyła nią swoich największych fanów. Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej po dłuższej przerwie powróciła do śpiewania i momentalnie oczarowała słuchaczy. Na solowy materiał Roxie jeszcze trzeba poczekać, to już naprawdę niedługo, ale od 28 maja 2021 oczekiwanie uprzyjemnia singiel, który wokalistka nagrała we współpracy z Pawbeatsem. Efektem ich współpracy jest piosenka Przyjdź po mnie, która została zarejestrowana za jednym razem. Bez cięć, bez poprawek, raz a dobrze. 

Pawbeats, Kukon, a w teledysku gwiazda porno! Piosenka Prędkość was zaskoczy

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel - piosenka Przyjdź po mnie

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać swoich słuchaczy i porusza coraz poważniejsze tematy. Nastolatka, która zawsze przyciąga uwagę głosem, w utworze 'Przyjdź po mnie' poruszyła kwestię miłości. Utwór zarejestrowany został przez zespół Pawbeats Orchestra w maju 2021 roku metodą na setkę czyli za jednym podejściem. Równocześnie zrealizowany został także teledysk tzw. mastershotem. Koniecznie zobaczcie zupełnie nową odsłonę Roksany Węgiel. 

Sonda
Dance Dance Dance 3 - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zasługiwały na wygraną?

Pawbeats - płyta Linia Nocna

Album NOCNA to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński. 

Marcin Pawłowski, oprócz Roksany Węgiel, do współpracy zaprosił również Kukona, Bisza, Kubańczyka, Michała Szczygła, Sarsę, a także Kabe. Efektem współpracy z tym ostatnim artystą jest piosenka Na dnie, która walczy o głosy w ramach Rap 20 w Radiu ESKA.