Roksana Węgiel wzrusza w miłosnej balladzie. Wyraziła dużą tęsknotę!

i

Autor: Sony Music Poland Roksana Węgiel wzrusza w miłosnej balladzie. Wyraziła dużą tęsknotę!

EMOCJONALNY UTWÓR

Roksana Węgiel wzrusza w miłosnej balladzie. Wyraziła dużą tęsknotę!

2023-11-20 13:58

Bydgoski producent Marcin Pawłowski, czyli Pawbeats, publikuje kolejny klip promujący jego nadchodzący album “DZIENNA” z gościnnym udziałem Roksany Węgiel. Utworu "Każdej nocy" możecie posłuchać na naszej stronie.

To kolejna współpraca bydgoskiego producenta z jedną z Roxie Węgiel - jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Muzyka i teledysk do “Każdej nocy” - tak jak poprzednie single z płyty “DZIENNA” - zostały nagrane metodą „na setkę”. Ten typ realizacji utworu staje się tradycją i znakiem rozpoznawczym bydgoskiego producenta. W przeciwieństwie do standardowej produkcji muzycznej, gdzie nad każdym elementem pracuje się osobno, przy pracy “na setkę” cały zespół wraz z wokalem nagrywa się za jednym podejściem. Dodatkowo podczas rejestracji dźwięku na jedym ujęciu nagrywany jest też teledysk.

Ile zarabia Roksana Węgiel za koncert? Ta kwota wprawi was w osłupienie!

- W dobie cyfryzacji wszystkiego, zależy mi na kultywowaniu grania “na żywo” i pokazywaniu prawdziwej siły żywych instrumentów - tłumaczy swoją “metodę” Marcin. Tym razem utwór został nagrany w budynku bydgoskiej Akademii Muzycznej, z udziałem “Pawbeats Orchestra”, grupy muzyków współpracujących z Marcinem m.in. przy płycie o tej samej nazwie.

Pawbeats & Roksana Węgiel - piosenka Każdej Nocy

Tuż przed premierą utworu “Każdej nocy”, Pawbeats wrócił z Himalajów, w których zdobył Ama Dablam - jeden z najtrudniejszych technicznie szczytów w Nepalu o wysokości 6812 m n.p.m. Premiera singla zaplanowana została na 17 listopada. - Wszystkie moje działania treningowe były kierowane pod tego kolosa, to było moje największe górskie marzenie i co ja mam teraz zrobić? - napisał Marcin w bazie pod kultowym szczytem. Góry są drugą po muzyce pasją Pawbeatsa, który wielokrotnie opowiadał o tym, jak wspinanie i przebywanie w naturze pomagają mu mierzyć się z zaburzeniami lękowymi i stresem.

Pawbeats - płyta Dzienna

Album “DZIENNA” to szósty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński. Preorder płyty „DZIENNEJ” dostępny jest w trzech formach - CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „MYSTERY BOX”, której zawartość jest nieznana.