Roksana Węgiel

i

Autor: WBF

Roksana Węgiel - Korona. Nowy singiel młodej gwiazdy zaskoczy fanów?

2021-06-10 11:48

Roksana Węgiel wydaje nowy singiel, który będzie nosił tytuł Korona. To jej wielki powrót po dłuższej nieobecności na rynku muzycznym. Ma to być zupełnie nowy etap w jej karierze. Idolka nastolatek zapowiada, że nie będzie to zwykły pop. Czy jej najnowsza twórczość zaskoczy nawet jej fanów?

Roksana Węgiel wraca z nowym singlem. Już w piątek 11.06.2021 odbędzie się premiera jej nowej piosenki pod tytułem Korona. Jak zapowiada młoda gwiazda, utwór będzie się trochę różnił od jej dotychczasowej twórczości. - To będzie totalnie nowa odsłona Roxie i ja nie mogę się już doczekać, aż będę mogła ją zaprezentować. Utwór będzie nosił tytuł Korona i jest to trochę taki pop - taki bardziej, bym powiedziała, alternatywny pop, więc coś nowego - zapowiadała jakiś czas temu w programie Dzień Dobry TVN. Wiadomo też, że powstał teledysk do singla, a za jego reżyserię odpowiada Reżyser Życia, który wcześniej robił klip między innymi do Kocham w wykonaniu Cleo. Roxie opublikowała już okładkę nowej piosenki, na której widzimy nastolatkę w różowych okularach oraz długich rękawiczkach.

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel - Korona. Gwiazdy życzą powodzenia

Roksana Węgiel opublikowała okładkę do singla Korona i napisała: "Łapcie okładkę mojego najnowszego singla, który ukaże się już w ten PIĄTEK! Śledzie moje social media, bo będą małe spoilery".  Szybko pojawiło się wiele komentarzy od innych polskich gwiazd. Powodzenia koleżance po fachu przekazały między innymi Alicja Szemplińska oraz Viki Gabor.

Roksana Węgiel - ciekawostki

Roksana Węgiel wygrała pierwszą edycję The Voice Kids i od tego momentu podbija polską scenę muzyczną. Roksana to prawdziwy wulkan energii. Charakteryzuje ją odwaga i kreatywność. Oprócz śpiewania Roksana Węgiel uwielbia akrobatykę, taniec towarzyski i hip-hopowy. Jednak najważniejsza pasja 16-letniej Roksany to judo.