Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak - kto wygra? W tle megahity Michaela Jacksona!

i

Autor: Waldemar Kompała / Natasza Młudzik / TVP Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak - kto wygra? W tle megahity Michaela Jacksona!

Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak - kto wygra? W tle megahity Michaela Jacksona!

2021-05-15 13:16

Podczas dzisiejszego wielkiego finału dwie uczestniczki show będą musiały zmierzyć się z choreografiami z legendarnych klipów Michaela Jacksona.

Roksana Węgiel w finałowym starciu wcieli się w króla popu z teledysku Thriller z 1983 roku. W 2006 roku wideo wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa jako klip, który odniósł największy sukces w historii muzyki - sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy! Anna Matysiak zatańczy choreografię z teledysku Bad z 1987 roku. Utwór trafił na pierwsze miejsce listy Billboard we wrześniu 1987 roku. Dodajmy, że oprócz Roksany i Ani solowe występy zaprezentują także Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Przyjaciółka Roksany zatańczy do przeboju Le Freak zespołu amerykańskiej formacji Chic. Taneczna połówka Anny Matysiak - Stanisław Karpiel-Bułecka, zaprezentuje swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky'ego Martina Livin' la Vida Loca.

Dance Dance Dance - FINAŁ. Numer SMS - jak głosować?

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel czy Anna Matysiak - kto lepiej zatańczy do hitu Jacksona?

Pytanie 1 z 1
Roksana Węgiel czy Anna Matysiak - kto lepiej zatańczy do hitu Jacksona?

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ

Każda finałowa para zaprezentuje na multimedialnej scenie dwie choreografie w duecie. Roksana i Oliwia zatańczą do przeboju 4 Minutes, Madonny i Justina Timberlake'a oraz przypomną układ z hitu Intoxicated, Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu West Side Story do utworu America oraz zaprezentują choreografię do przeboju These Boots Are Made for Walkin, Nancy Sinatry z trzeciego odcinka Dance Dance Dance. 

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ: GŁOSOWANIE SMS

Wielki finał trzeciej edycji tanecznego show już dziś o 20:00 w TVP2. Przypomnijmy, że zwycięzców, którzy przekażą 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny, wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. Na scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji Dance Dance Dance.