Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak - kto wygra? W tle megahity Michaela Jacksona!

2021-05-15 13:16
Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak - kto wygra? W tle megahity Michaela Jacksona!
Autor: Waldemar Kompała / Natasza Młudzik / TVP Roksana Węgiel kontra Anna Matysiak - kto wygra? W tle megahity Michaela Jacksona!

Podczas dzisiejszego wielkiego finału dwie uczestniczki show będą musiały zmierzyć się z choreografiami z legendarnych klipów Michaela Jacksona.

Roksana Węgiel w finałowym starciu wcieli się w króla popu z teledysku Thriller z 1983 roku. W 2006 roku wideo wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa jako klip, który odniósł największy sukces w historii muzyki - sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy! Anna Matysiak zatańczy choreografię z teledysku Bad z 1987 roku. Utwór trafił na pierwsze miejsce listy Billboard we wrześniu 1987 roku. Dodajmy, że oprócz Roksany i Ani solowe występy zaprezentują także Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Przyjaciółka Roksany zatańczy do przeboju Le Freak zespołu amerykańskiej formacji Chic. Taneczna połówka Anny Matysiak - Stanisław Karpiel-Bułecka, zaprezentuje swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky'ego Martina Livin' la Vida Loca.

Dance Dance Dance - FINAŁ. Numer SMS - jak głosować?

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel czy Anna Matysiak - kto lepiej zatańczy do hitu Jacksona?

Pytanie 1 z 1
Roksana Węgiel czy Anna Matysiak - kto lepiej zatańczy do hitu Jacksona?

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ

Każda finałowa para zaprezentuje na multimedialnej scenie dwie choreografie w duecie. Roksana i Oliwia zatańczą do przeboju 4 Minutes, Madonny i Justina Timberlake'a oraz przypomną układ z hitu Intoxicated, Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu West Side Story do utworu America oraz zaprezentują choreografię do przeboju These Boots Are Made for Walkin, Nancy Sinatry z trzeciego odcinka Dance Dance Dance. 

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ: GŁOSOWANIE SMS

Wielki finał trzeciej edycji tanecznego show już dziś o 20:00 w TVP2. Przypomnijmy, że zwycięzców, którzy przekażą 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny, wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. Na scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji Dance Dance Dance. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze