Roksana Węgiel i Zuza Jabłońska w jednym utworze. Piosenka poruszy każdego!

2020-05-22 17:33 MK
Roksana Węgiel i Zuza Jabłońska
Autor: Karol Makurat/REPORTER

O tym, że warto pomagać powinni wiedzieć wszyscy. Wiedzą o tym na pewno finalistki pierwszej edycji The Voice Kids - Roksana Węgiel i Zuza Jabłońska. Nastoletnie wokalistki zdecydowały się na wzięcie udziału w wyjątkowym projekcie. Kiedy wspólny numer dziewczyn i nie tylko będzie miał swoją premierę? O szczegółach współpracy piszemy na ESKA.pl.

Roksana Węgiel i Zuza Jabłońska - piosenka, w której usłyszymy głosy finalistek pierwszej edycji The Voice Kids na pewno wzruszy niejednego słuchacza. Od samego początku kariery, czyli od 2018 roku, dziewczyny mocno zaangażowane są we wspieranie akcji charytatywnych i poruszanie ważnych społecznie tematów. Dowodem na to może być chociażby fakt, że zdecydowały się na podjęcie wyzwania i nagranie własnych wersów do podbijającej polską sieć akcji Hot16Challenge, zapoczątkowanej przez Solara, jak również to, że w tekstach swoich piosenek niejednokrotnie zwracają uwagę na to, co ważne. Wystarczy wsłuchać się w tekst singla Potrafisz Roxie czy kawałka Wisła od Zuzy.

Po ponad dwóch latach od wielkiego finału show The Voice Kids, Roksana Węgiel i Zuza Jabłońska ponownie wezmą udział w jednym projekcie. Tym razem, dzięki swojej obecności w utworze, młode gwiazdy pomogą doposażyć oddziały rehabilitacyjne Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Piosenkarki to jednak niejedyne gwiazdy, które postanowiły wesprzeć pierwszą odsłonę akcji Razem Robimy Dobro. Kogo jeszcze usłyszymy w wyjątkowym utworze?

Zuza Jabłońska w Domowym Graniu. Tymi wykonaniami zrobiła niespodziankę fanom!

Razem Robimy Dobro - Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska

Inicjatorzy akcji Razem Robimy Dobro postanowili zaangażować w powstanie utwory naprawdę wielkich i znaczących dla polskiej sceny muzycznej artystów. Poza Roksaną Węgiel i Zuzą Jabłońską, w projekcie udział wzięli między innymi: Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Natalia Zastępa, Artur Gadowski, Grzegorz Robert Kupczyk i Andrzej Krzywy. Piosenka dostępna będzie w piątek, 29 maja. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

Najnowsze