Robin Schulz & David Guetta - to najgorętszy duet roku?! Shed A Light [PREMIERA]

2016-11-25 16:11
Robin Schulz & David Guetta - to najgorętszy duet roku?! Shed A Light [PREMIERA]
Autor: fot. okładka singla Robin Schulz & David Guetta feat. Cheat Codes - Shed A Light

Robin Schulz & David Guetta feat. Cheat Codes - Shed A Light: 25 listopada 2016 to premiera w Radiu ESKA! Odpalcie program Muzyką Się Żyje punktualnie o godzinie 18:00 i nie przegapcie! Teledysk z tekstem opublikowaliśmy na ESKA.pl

Robin Schulz & David Guetta to połączenie, z którego musiał powstać świetny, parkietowy kawałek. Duży udział w kawałku pt. Shed A Light miało amerykańskie trio Cheat Codes. Dajcie znać, co sądzicie o tym utworze - głosując w ramach Gorącej 20. Premiera w Muzyką Się Żyje odbędzie się 25 listopada 2016, czyli w dniu światowego debiutu singla. Odpalcie Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00, by nie przegapić potencjalnego hitu każdej imprezy. Puoteck, jak zwykle ma dla was nowości muzyczne 2016, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami!

Robin Schulz & David Guetta - piosenka Shed A Light

David Guetta i Robin Schulz od kilku tygodni zapowiadali swój wspólny kawałek. Zdecydowanie mają szansę na tytuł najlepszego hitu 2016 roku i na pewno utwór będzie rozbrzmiewać będzie na całym świecie podczas sylwestrowych szaleństw!

David Guetta powiedział o współpracy z młodszym didżejem z Niemiec: - Wspieram Robina od samego początku jego kariery. Koncertowaliśmy razem i bardzo się cieszę, że mogliśmy razem nagrać piosenkę. Utwory Robina są zawsze bardzo melodyjne i pełne emocji, więc nasza współpraca wydawała się być oczywistym wyborem. Czy to najgorętsze muzyczne połączenie w 2016? Dajcie znać w komentarzach poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze