Robert M - Children Of Midnight. Zobacz nowy teledysk Roberta M! Przebój wakacji 2013? [VIDEO YOUTUBE]

2013-06-04 21:47

W sieci pojawił się nowy teledysk Roberta M do Children Of Midnight. To typowo wakacyjny klip, który może wypromować najnowszy hit polskiego DJ-a na przebój lata 2013. Teledysk do Children Of Midnight prosto z YouTube serwujemy dla Was na Eska.pl. Zobacz i sprawdź, jak bawią się 'dzieci północy'!

Fani polskiej muzyki klubowej mogą nacieszyć oczy nowym teledyskiem Roberta M do Children Of Midnight. Klip do najnowszego hitu DJ-a pojawił się na YouTube 4 czerwca 2013 roku. Co w wideo? Nagranie przepełniają chilloutowe sceny: zgrana paczka znajomych, odlschoolowe rowery + letnia miłość i możemy wyruszać na podbój wakacji ;). Przebój lata 2013?

Children Of Midnight to kawałek Roberta M, który na kila dni przed swoją oficjalną premierą mogliście odkrywać razem z Eska.pl. To na naszej stronie publikowane były najświeższe fragmenty piosenki.

Singlowe Children Of Midnight zapowiada najnowszy album Roberta M, który na sklepowe półki ma trafić 11 czerwca 2013 roku. Tracklistę krążka sprawdzicie już na Eska.pl po kliknięciu w link z artykułem poniżej.

>>> Robert M - nowa płyta: posłuchaj fragmentów ONLINE przed premierą! [AUDIO]


Zobacz Children Of Midnight - Robert M!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze