Robert Gawliński w The Voice of Poland 6? Jest oficjalny komentarz artysty [VIDEO]

2015-02-05 18:58
Robert Gawliński
Autor: fot. WBF Robert Gawliński

Robert Gawliński zostanie jurorem w VI edycji The Voice of Poland? Plotki na ten temat krążą od jakiegoś czasu w sieci. Co ma do powiedzenia w tej kwestii sam zainteresowany? Sprawdź, czy Robert Gawliński weźmie udział w VI edycji The Voice of Poland już teraz - na ESKA.pl

The Voice of Poland 6: Robert Gawliński zostanie jurorem w kolejnej edycji muzycznego talent show? Plotki na ten temat krążą od jakiegoś czasu w sieci. Co ma do powiedzenia w tej kwestii sam zainteresowany? Sprawdź, czy Robert Gawliński weźmie udział w VI edycji The Voice of Poland już teraz - na ESKA.pl.

Lider i wokalista zespołu Wilki postanowił skomentować najnowsze doniesienia dotyczące potencjalnego składu trenerów The Voice of Poland 6. Kolejny sezon talent show zawita już wiosną na antenie stacji TVP 2.

Z treści postu Roberta Gawlińskiego na Facebooku jasno wynika, że artysta na razie nie ma w planach zasiadać fotelu jurora. Póki co wokalista skupia się na nagraniu nowego albumu.

Myślicie, że Robert Gawliński sprawdziłby się w roli jurora/trenera muzycznego talent show?

Wilki - Love Story

RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze