Rising Star Polska - uczestnicy. Kto dołączy do finalistów? Zdecydujcie w głosowaniu Radia ESKA

2021-09-08 14:52
Rising Star Polska - Dzika Karta Radia ESKA! Ostatnie miejsca w finale czekają [ZAGŁOSUJ]
Autor: Radio ESKA Rising Star Polska - Dzika Karta Radia ESKA! Ostatnie miejsca w finale czekają [ZAGŁOSUJ]

Pierwszy etap konkursu Rising Star Polska dobiegł końca. Z ponad 5 tysięcy zgłoszeń na TikToku wyłoniono już osiem talentów, które walczyć będą o miejsce w finale. Zwycięzca będzie miał szansę na nagranie własnego singla i teledysku, a tym samym otworzy sobie drzwi do muzycznej kariery. Kto dołączy do tego grona. Dwóch ostatnich finalistów wybierzecie Wy w głosowaniu Radia ESKA.

Trwający konkurs Rising Star Polska to możliwość odkrycia nowych talentów i szansa na rozwój ich muzycznej kariery. Wybranych zostało już ośmiu uczestników, którzy przeszli do głównego etapu konkursu. Już wkrótce poznamy kolejne dwie osoby, które zostaną wyłonione poprzez specjalne głosowanie Dzika Karta z udziałem słuchaczy Radia ESKA.

Rising Star Polska - Dzika Karta Radia ESKA! Ostatnie miejsca w finale czekają [ZAGŁOSUJ]

Pierwsza tura muzycznych zmagań w formie transmisji LIVE odbędzie się 9 września na profilu @universalmusicpolska na TikToku. W jury zasiądą Lanberry – popularna wokalistka, znana m. in. z przeboju „Plan awaryjny”, TikToker Paweł Chudziński (@PizzaPawel), a także sama publiczność. Widzowie będą mogli głosować na swoich faworytów poprzez oficjalną stronę konkursu dostępną na platformie pod dedykowanym banerem w sekcji „Odkryj”.

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Laureat Rising Star Polska ogłoszony zostanie podczas wielkiej gali finałowej 30 września transmitowanej na platformie, z udziałem gwiazd oraz znanych twórców TikToka. Czeka na niego niezwykła nagroda - kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska umożliwiający nagranie profesjonalnego singla oraz nakręcenie teledysku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze