Rihanna

i

Autor: Diggzy/Shutterstock/Rex Features/East News Rihanna zapowiada powrót do studia nagraniowego.

Gwiazdy

Rihanna potwierdza powrót do muzyki! "Zaczynam od nowa"

2024-06-12 12:14

Rihanna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, ale od premiery jej ostatniej płyty minęło już 8 lat. Fani zastanawiali się, czy ich idolka jeszcze kiedykolwiek wróci do muzyki. Jej ostatnie słowa są jednak bardzo obiecujące! Gwiazda zapowiada, że już wkrótce wróci do studia nagraniowego.

Rihanna to bez wątpienia gwiazda, na której powrót do muzyki świat czeka najbardziej. Choć od lat nie wydała nowej płyty, jej dawne piosenki cały czas zapewniają jej dziesiątki milionów słuchaczy na serwisach streamingowych. Stacje radiowe też grają jej największe hity. Wiele osób obstawia, że jej powrót do muzyki pop byłby jednym z największych wydarzeń w popkulturze. Od premiery jej ostatniego albumu "Anti" w 2024 roku minęło 8 lat. Fani mieli ogromne nadzieje na nowy projekt, kiedy Rihanna zgodziła się wystąpić na Super Bowl. Obstawiano, że ma to być zapowiedź nowej muzyki. Tak się jednak nie stało. Teraz w wywiadzie dla Entertainment Tonight Rihanna zapowiedziała powrót do studia nagraniowego. Mówi, że odkrywa muzykę na nowo.

Rihanna wydała piosenkę Lift Me Up. To jej powrót po 6 latach!

Rihanna o powrocie do muzyki

- Muzyka jest dla mnie jak nowe odkrycie. Odkrywam rzeczy od nowa. Pracowałam nad albumem przez długi czas, ale postanowiłam odłożyć go na bok i teraz przygotowuje się do powrotu do studia. Teraz się przygotowuję. Teraz zaczynam. Zaczynam od nowa, ale nie chcę marnować piosenek, które już mam. Tak więc przesłucham je na nowo, z nowej perspektywy i zobaczę, do dalej lubię - powiedziała w rozmowie z ET.

Rihanna - płyty, piosenki

Od 2005 roku Rihanna wydała osiem albumów - Music of the Sun, A Girl Like Me, Good Girl Gone Bad, Rated R, Loud, Talk That Talk, Unapologetic i ANTI. Jej najpopularniejsze piosenki to Umbrella, Russian Roulette, Don't Stop The Music, Only Girl, Man Down, We Found Love, Diamonds, Love On The Brain czy Rude Boy.

Małgorzata Ostrowska - Sanah, Margaret nie mają z koncertów tego co ja. MELLINA - Meller