Rihanna: jej największy przebój miał śpiewać ktoś inny! Gdyby nie on, nie byłaby sławna?

2018-05-09 13:42
Rihanna: jej największy przebój miał śpiewać ktoś inny! Gdyby nie on, nie byłaby sławna?
Autor: face to face/0000001/Reporter Rihanna

Rihanna: choć trudno w to uwierzyć, jeden z największych przebojów gwiazdy miał wykonywać ktoś zupełnie inny! Gdyby do tego doszło, cała kariera Barbadoski stanęłaby pod znakiem zapytania.

Rihanna: okazuje się, że wielki przebój gwiazdy, który wszyscy doskonale znają, wcale nie był napisany dla niej. Mimo że z perspektywy czasu trudno sobie wyobrazić, żeby tę piosenkę miał śpiewać ktokolwiek inny niż RiRi, naprawdę mało brakowało, aby jej cała kariera potoczyła się zupełnie inaczej. O który utwór chodzi i dla kogo pierwotnie został napisany?

Rihanna: największy przebój gwiazdy nie został napisany dla niej

Barbadoska jest dziś niewątpliwie jedną z największych światowych gwiazd. Nawet jeśli ktoś niespecjalnie interesuje się muzyką, nie mógł nie słyszeć o Rihannie. Ogromną sławę i rozpoznawalność przyniósł wokalistce nagrany w 2007 roku przebój Umbrella, w którym gościnnie pojawił się raper Jay-Z. Od tego momentu kariera Rihanny nabrała ogromnego tempa, gwiazda zmieniła swój dotychczasowy wizerunek, a Umbrella stała się jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii. Z perspektywy czasu naprawdę trudno uwierzyć, że ten przebój miał śpiewać ktoś inny!

Rihanna: kontrowersyjny strój oburzył fanów. Nie uwierzysz, w co się ubrała

Autor: brak danych

  Rihanna zszokowała swoich fanów po raz kolejny. Tym razem oburzenie wzbudził nietypowy strój wokalistki, który miała na sobie na Gali Met. Naprawdę trudno uwierzyć, że założyła aż tak kontrowersyjny strój. W co ubrała się wokalistka? Chociaż jej suk

Umbrella pierwotnie została napisana dla... Britney Spears! Twórcy piosenki (Shawn Carter, Terius Nash i Christopher Stewart) początkowo zaproponowali jej wykonanie amerykańskiej gwieździe, jednak Britney w 2007 roku przechodziła bardzo poważny kryzys w życiu osobistym i odrzuciła propozycję. Rihanna była dopiero trzecią wokalistką, która otrzymała ofertę nagrania Umbrelli - utwór ten po Britney odrzuciła także Mary J. Blige. Dla RiRi był to jednak strzał w dziesiątkę i trampolina do wielkiej kariery.

Sarsa: piosenki, które napisała dla innych artystów, a ty nie masz o tym pojęcia! TOP 5

Autor: brak danych

  Sarsa dała się poznać jako doskonała wokalistka, o mocnym, wyszkolonym głosie. Większość osób również bardzo dobrze wie, że Marta Markiewicz, jak naprawdę się nazywa, nie tylko wykonuje, ale także pisze sama swoje utwory. Okazuje się jednak, że Sarsa pisze też

W 2007 roku Rihanna miała za sobą już dwie płyty, które zostały przyjęte pozytywnie, jednak nie dały jej aż tak gigantycznej rozpoznawalności. Razem z pojawieniem się Umbrelli Barbadoska zmieniła swój wizerunek na nieco ostrzejszy, nagrała płytę Good Girl Gone Bad i na stałe zapisała się na kartach historii muzyki rozrywkowej. Co więcej, za ten przebój otrzymała razem z Jayem-Z pierwszą nagrodę Grammy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze