Ricky Martin - Vida: kolejna piosenka na Mundial 2014. Przebija kawałek Pitbulla? [VIDEO]

2014-02-13 14:40

Vida Ricky'ego Martina to jego nowa piosenka na 2014 promująca Mundial 2014. Wokalista dołączył do grona artystów, którzy muzycznie świętować będą Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Czy Vida odniesie większy sukces niż We Are One Pitbulla z Jennifer Lopez i który numer zostanie oficjalnym singlem Mundialu 2014?

Piosenki na Mundial 2014 to jeden z gorących tematów, a temperatura urosła, kiedy dowiedzieliśmy się, że nowa piosenka Ricky'ego Martina - Vida to także jeden z numerów promujących Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Zgodnie z zapowiedziami, premiera Vida już pod koniec marca 2014 roku. Kawałek został napisany przez Elijaha Kinga.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów i ważne informacje

Jego wykonanie Vida możemy znaleźć w sieci i prezentujemy je oczywiście na ESKA.pl. Nie będzie to pierwsza przygoda Ricky'ego Martina z futbolem. Piosenkarz w 1998 roku nagrał La copa de la Vid promujące ówczesne rozgrywki.

Czy Vida Ricky'ego Martina ma szansę przebić We Are One Pitbulla z Jennifer Lopez? Szanse z pewnością nie są równe, bo to utwór w wykonie rapera i J.Lo będzie oficjalną piosenką na Mundial 2014 i doczeka się teledysku.