Ricky Martin w nowym utworze

i

Autor: print screen youtube Ricky Martin w nowym utworze

Ricky Martin - Mr. Put It Down ft. Pitbull, premiera nowej piosenki Ricky Martina na ESKA.pl [VIDEO]

2015-03-12 13:11

Ricky Martin publikuje nową piosenkę. Tym razem latynoski wokalista zaprosił do współpracy Pitbulla. Posłuchaj ich wspólnego kawałka pt. Mr. Put It Down. Premiera nowej piosenki Ricky Martina na ESKA.pl 

Ricky Martin i Pitbull nagrali wspólny utwór. Piosenka nosi tytuł Mr. Put It Down i zaliczyła swoją premierę na YouTube 11 marca 2015 roku. Piosenkę Ricky Martina można wrzucić do worka z napisem nowości muzyczne 2015. Jest to utwór, który znajdzie się na nowej płycie latynoskiego piosenkarza. Kawałek utrzymany jest w klubowej tonacji więc z pewnością sprawdzi się na imprezach. W końcu, czy można wyobrazić sobie bardziej imprezowy przebój niż piosenka stworzona przez boskiego Ricky Martina i twórcę klubowych hitów Pitbulla? Chyba nie. Jednak o tym, czy ten duet jest udany musicie zdecydować sami. Kawałek Mr. Put It Down do odsłuchania poniżej tego artykułu. 

>>>>Jak bezpiecznie oglądać zaćmienie Słońca 20 marca 2015? Zobacz, jak i o której zaćmienie Słońca w Polsce

>>>Celebrity Splash: Ola Ciupa na okładce CKM! Czy będzie nago? Sprawdzamy

Ricky Martin ma na swoim koncie aż dziewięć albumów studyjnych, czterdzieści cztery single oraz czterdzieści siedem teledysków. W czasie swojej kariery sprzedał ponad 60 milionów albumów, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy latynoskich. Nowa płyta z pewnością dołoży się do tego sukcesu. Niestety na razie Ricky Martin nie zdradza szczegółów na temat nadchodzącego krążka. 

>>>>Serial Played za darmo i online do obejrzenia na eskaGO

Serial sensacyjny Played - wszystkie sezony dostępne online na eskaGO: