reZigiusz wmieszany w aferę ze Stuu Burtonem? Fani są w szoku po tym, co napisał!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: TO KONIEC. / reZigiusz reZigiusz wmieszany w aferę ze Stuu Burtonem? Fani są w szoku po tym, co napisał!

O CO MOŻE MU CHODZIĆ?

reZigiusz przeprasza, w czasie afery ze Stuu Burtonem. Fani domagają się wyjaśnień!

2023-09-28 7:35

Wrzesień 2023 upływa pod znakiem afery, w której miała brać udział jedna z najpopularniejszych gwiazd internetu. Chodzi o Stuu Bartona, czyli wieloletniego właściciela agencji Spotlight, twórcę projektu Team X i mającego ponad 4 miliony subskrypcji Youtubera. Niespodziewanie, w 2020 roku zrezygnował z działalności w serwisie YouTube tłumacząc, że ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Internauci mają jednak swoją teorię, że postanowił przerwać życie w świetle fleszy i kamer. Wobec youtubera pojawiły się poważne oskarżenia związane z wykorzystywaniem osoby małoletniej, czyli takiej poniżej 15. roku życia. Sprawa jest aktualnie w toku. A czym zszokował Remigiusz Wierzgoń? Wyjaśniamy!

Afera ze Stuu nabiera tempa i lada chwila ma pojawić się więcej szczegółów. Opowiedział o tym Boxdel, w czasie konferencji przed Fame Friday Arena 2. Powiedział też, że sprawa może być szerzej rozwiązywana, nie tylko przez dziennikarzy i internautów, sugerując tym samym działanie odpowiednich służb. A przypomnijmy, iż dawna przyjaciółka Burtona, w rozmowie z Kubą Wątorem, twierdziła, że gdy była nastolatką, to Youtuber zachęcał ją, by wysłała mu pikantne zdjęcia, a oprócz tego pisał do niej seksualne aluzje. Ola Adamczyk powiedziała także, iż w sprawę zamieszanych jest więcej osób, ale póki nie ma dowodów słusznie nie chciała rzucać oskarżeń. Internauci od razu zaczęli sprawdzać, z kim przyjaźnił się twórca Teamu X i zaczęli publikować na Twitterze fotografie poszczególnych twórców. Pojawiło się kilka osób, a fani błagają, by dana gwiazda nie miała z tym nic wspólnego. Najwyraźniej momentu nie wyczuł reZigiusz albo wręcz przeciwnie chciał wzbudzić swoim wpisem sensację i tylko zażartował generując przy tym ogromne zasięgi.

Afera w świecie polskiego YouTube'a. Poważne zarzuty pod adresem Stuu i Gargamela

Fagata przed FAME Friday Arena 2. "Stuu ma prze***ne"

reZigiusz przeprasza - o co chodzi?

Nie jest tajemnicą, że reZigiusz kolegował się ze Stuu Burtonem. Przyjaźń nie trwała jednak długo, bo panowie pokłócili się i mieli zupełnie inne wizje, jeśli chodzi o tworzony kontent. Jak powiedział reZi u Konopskyy'ego w 2021 roku, chodziło także o zaangażowanie w projekt. Drogi tych twórców na dobre się rozeszły. Youtuber reZigiusz tymczasem, podczas gdy wszyscy zastanawiają się, na kogo jeszcze wyjdą "brudy", postanowił wrzucić post na Instastories z podpisem "przepraszam". Wszyscy są zgodni, że to nieodpowiedni moment, nawet jeśli twórca chciał po prostu nabić sobie zasięgów. Sytuacja jest bowiem poważna a oskarżenia bardzo mocne. Pod hasztagiem "rezigiusz" lub "rezi" na Twitterze (X), pojawiło się mnóstwo wpisów internautów, którzy są wyraźnie zszokowani i nie życzą sobie takich żartów.

Rezi rzeczywiście podgrzał temperaturę, więc postanowiliśmy skontaktować się z Youtuberem i zapytać, o co chodzi! Nie otrzymaliśmy odpowiedzi, ale sam twórca kilka godzin później ujawnił, że jest całkowicie czysty i nigdy nie miał takich pomysłów.

Na grobie Ravgora jest kołdra kwiatów. Youtuber był jednym z pierwszych pranksterów w Polsce. Zginął tragicznie

Listen on Spreaker.