REWONA wydali piosenkę Strong like a wolf. To duet z programu Żony Hollywood!

2022-08-21 18:44
REWONA
Autor: materiały prasowe REWONA - duet z programu Żony Hollywood.

REWONA, czyli Iwona Burnat i Reggie Benjamin, to duet ze znanego wszystkim programu Żony Hollywood. Nieszablonowe małżeństwo powraca z gorącą, muzyczną premierą Strong like a wolf niosąc przy tym bardzo ważną informację! Posłuchajcie ich nowej propozycji. Widzicie potencjał na hit?

REWONA - muzyczne połączenie Reggie’go oraz Iwony to za każdym razem niesamowita dawka wrażeń! Tak jest i tym razem. Gwiazdy, które na co dzień wiodą niezwykle ciekawe życie w Stanach Zjednoczonych, postanowiły nagrać wspólnie kolejny utwór, który pomimo swojej barwnej oprawy niesie niezwykle istotny przekaz – a mianowicie chodzi o przeciwstawianie się hejtowi, nienawiści oraz gnębieniu słabszych od siebie, wywołanym zazdrością. Utwór Strong like a wolf to połączenie rytmów dance i pop z niebywale istotnym przesłaniem w warstwie tekstowej, które nadaje kompozycji power’a. 

ZOBACZ TAKŻE: Happy Prince powracają z Anyday. Singiel był finalistą konkursu Song of the Year w USA!

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

REWONA - piosenka Strong like a wolf

Artyści śpiewają w nim o tym, że słabsze jednostki, spotykające się dotychczas z zastraszeniem oraz hejtem stają się silniejsze, by w końcu być silnymi jak wilki. W tekście pojawią się sformułowania: „moje ugryzienie miażdży kości” i „teraz siedzę na tronie”. Autorzy zdradzili nam, że ta piosenka odnosi się bezpośrednio do hejterów, którzy robią innym krzywdę swoimi słowami, karmią się słabościami innych ludzi. Piosenka ma wskazywać na to, że teraz to Ci słabsi będą wyjątkowo silni, niczym wilki.

REWONA - dorobek artystyczny

Od 2019 roku małżonkowie tworzą duet REWONA. W 2021 roku album dziecięcy REWONY Moi Futrzani Przyjaciele i Ja brany był pod uwagę jako najlepsza płyta dla dzieci. Tworzenie muzyki dla obojga od zawsze było pasją, a głównym celem było sprawienie, aby ludzie się uśmiechali, ponieważ jest w wielu z nich przekazywana jest wartość wręcz terapeutyczna. Duet REWONA będzie dalej tworzyć muzykę, ponieważ jak sami twierdzą – Jest to coś co ich niebywale uszczęśliwia. Obecnie trwają już prace nad piosenką świąteczną. Gdyby REWONA mogła zagrać w duecie, to marzenia tyczą się kolaboracji ze Stevenem Tylerem lub Tonym Bennetem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze