Red Bull BC One 2020 - finał ekscytujących zawodów tanecznych. Kiedy i gdzie oglądać na żywo?

Red Bull BC One 2020 - finał ekscytujących zawodów tanecznych. Kiedy i gdzie oglądać na żywo?
Autor: Marcel van Hoorn / Red Bull BC One Red Bull BC One 2020 - finał ekscytujących zawodów tanecznych. Kiedy i gdzie oglądać na żywo?

Red Bull BC One 2020 zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie oglądać transmisję z finału wyjątkowej, tanecznej rywalizacji? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów na ESKA.pl!

Red Bull BC One, największe i najbardziej prestiżowe solowe zawody breakingowe na świecie, powracają w 2020 roku z siedemnastą edycją światowego finału. Red Bull BC One World Final odbędzie się 28 listopada w austriackim Salzburgu, a do walki o upragniony tytuł mistrza świata stanie ośmiu b-boyów i b-girls. Będzie to debiut tego globalnego wydarzenia w Austrii.

Rywalizacja na pewno będzie zacięta, gdyż udziału w zawodach wezmą czołowi tancerze z całego świata. O tytuł najlepszego b-boya zawalczą: Alkolil (RU), Kid Karam (UK), Killa Kolya (KZ), Lil Zoo (AT), Pac Pac (FR), Philip (USA), Shigekix (JP) oraz Vero (KP), natomiast do walki o miano najlepszej b-girl staną: Ayane (JP), Jilou (DE), Kami (FR), Kastet (RU), Madmax (BE), Mess (NL), Sina (AT) i Sunny (USA).

ESKA XD EXTRA

Red Bull BC One World Final - TRANSMISJA

Fani zawodów będą mogli oglądać Red Bull BC One World Final na żywo 28 listopada o godzinie 20:00, bez konieczności wychodzenia z domu, dzięki transmisji dostępnej z polskim komentarzem na redbull.pl/bcone oraz Red Bull TV. W rolę komentatorów wcielą się znani na polskiej scenie tanecznej Rademenez oraz b-boy Kleju.

Zeszłoroczny światowy finał miał miejsce w stolicy Indii Mumbaju, gromadząc globalną widownię w liczbie ponad 17 milionów osób. Wydarzenie to przeszło do historii z więcej niż jednego powodu. B-boy Menno po raz trzeci sięgnął po tytuł mistrza Red Bull BC One, jako jedyny tancerz, któremu udało się tego dokonać, natomiast b-girl Kastet została pierwszą osobą z Rosji, która wywalczyła mistrzostwo świata Red Bull BC One.

Red Bull BC One World - co to za zawody?

Pierwszy Red Bull BC One World Final zorganizowano w 2004 roku w szwajcarskiej miejscowości Biel. Od tamtej pory na liście miast gospodarzy finału sezonu pojawiły się Berlin, Paryż, Nowy Jork, Tokio, Moskwa, Rio de Janeiro i wiele innych.

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe w formacie jeden na jednego na świecie. Każdego roku tysiące tancerzy rywalizuje o możliwość wystąpienia w światowym finale. Od 2004 roku odbyło się już 16 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 50 imprez kwalifikacyjnych i programów (cyphery i campy) przeprowadzanych na ponad 30 rynkach. Dla krajów bez tego typu eventów przygotowano zawody Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każda osoba podłączona do internetu ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem

Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata - Red Bull BC One All Stars. Więcej informacji można znaleźć na: www.redbullbcone.com.

Najnowsze