Rasmentalism - płyta Geniusz już dostępna! Kawałek z Taco Hemingwayem podbije sieć?

2020-06-19 17:25 MK
Rasmentalism
Autor: Fot. Ania Bystrowska

85 dni, dokładnie o tyle przesunęła się premiera najnowszego albumu duetu Rasmentalism pt. “Geniusz” z powodu szalejącej na świecie epidemii. Czy był to najdłuższy preorder na świecie? Tego nie wiemy, ale to czego jesteśmy pewni to, że apetyty słuchaczy zostało bardzo mocno wyostrzone. Więcej o albumie na ESKA.pl.

Rasmentalism - nowa płyta już w sieci! Czas odkryć wszystkie karty, album dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych, a do tego premierowo wjechała na YouTube wyjątkowa wizualizacja utworu “Lip sync” z gościnnym udziałem Taco Hemingwaya - ten piątek nie mógł być lepszy!

Poza Taco, na albumie znajdziecie całą plejadę genialnych gości, od podziwianego w całym kraju Dawida Podsiadło, przez Białasa aż po rozśpiewanych Rosalie, czy Jareckiego. Sprawdźcie sami kto jeszcze zaszczycił swoją obecnością GENIUSZA na Rasmentalism.com w wersji preorderowej (absolutna resztka nakładu) oraz regularna wersja w salonach Empik.

Jednocześnie zapraszamy 1 lipca na wyjątkowy koncert premierowy, w ramach Ballantine’s True Music Stage. Wydarzenie będzie można oglądać on-line na fanpage Ballantine’s na Facebooku.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze