Quiz z Familiady. Czy znasz najwyżej punktowane odpowiedzi? 12/13 daje wygraną!

i

Autor: canva Quiz z Familiady. Czy znasz najwyżej punktowane odpowiedzi? 12/13 daje wygraną!

TEST WIEDZY

Quiz z Familiady. Czy znasz najwyżej punktowane odpowiedzi? 12/13 daje wygraną!

2024-07-08 10:14

Quiz z Familiady do najłatwiejszych nie należy i poprawnie rozwiążą go osoby, które mają sporą wiedzę, pamiętają dosłownie wszystkie odcinki popularnego teleturnieju, a do tego wszystkiego na co dzień imponują świetną intuicją. Często odpowiedzi w Familiadzie nie są oczywiste, a sami ankietowani wpadali na zupełnie inne pomysły niż mogłoby się to wydawać. Doskonale to wiecie, jeśli oglądaliście chociażby jeden odcinek. Czy znacie najwyżej punktowane odpowiedzi? Quiz z Familiady świetnie to sprawdzi!

Quiz z Familiady do najłatwiejszych nie należy i nawet osoby, które oglądają w każdy weekend premierowe odcinki będą mieć problemy z uzyskaniem kompletu punktów. Czy znacie najwyżej punktowane odpowiedzi? Jeśli jesteście przekonani, że poradzilibyście sobie w programie Karola Strasburgera, to pora to sprawdzić. Jednak odpowiedzi udzielane w domowym zaciszu są dużo łatwiejsze niż te udzielane w tym popularnym teleturnieju. Po pierwsze nie działacie pod presją czasu i możecie zaznaczyć swój typ po dłuższym zastanowieniu, a po drugie nie ma stresu, że dookoła są kamery. Dajemy wam dwa życia w naszym teście z Familiady. Quiz nie jest najłatwiejszy, więc jeśli raz się pomylicie, a dwanaście razy udzielicie dobrych odpowiedzi, to wygrywacie nasze uznanie i macie satysfakcję. Po prostu wynik quizu z Familiady 12/13 daje wygraną. Podpowiadamy, że wszystkie pytania pochodzą z programu! 

Quiz z wiedzy ogólnej z teleturnieju 1 z 10. Zdobycie 8/10 punktów graniczy z cudem!

Wydało się, dlaczego Karol Strasburger nie został ojcem wcześniej. Musiał czekać aż do 72. roku życia!

Quiz z Familiady. Czy znasz najwyżej punktowane odpowiedzi? 12/13 daje wygraną!

Pytanie 1 z 13
Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe, ale trzeba podać najwyżej punktowaną! 1. Sport, w którym waga zawodnika ma duże znaczenie, to: