Quiz: pamiętasz, kto śpiewał te przeboje?

2018-02-20 14:46
Quiz: pamiętasz, kto śpiewał te przeboje?
Autor: Piotr Korczak/REPORTER, GUILLAUME SOUVANT/AFP/EAST NEWS, SIPA/EAST NEWS Quiz o wokalistach

Quiz: pamiętasz wszystkich wykonawców największych przebojów? Nawet jeśli jesteś przekonany, że doskonale znasz wokalistów, na bank powinie ci się noga przynajmniej na jednym pytaniu!

Quiz: kto śpiewał ten przebój? Sprawdź swoją wiedzę z muzyki i przekonaj się, czy na pewno jesteś ekspertem! Żeby nie było tak łatwo, piosenki będziesz musiał rozpoznać nie po tytule, ale po fragmencie tekstu! Podejmiesz nasze wyzwanie? Jeśli przynajmniej na 7 pytań odpowiesz prawidłowo, to znaczy, że naprawdę trzymasz rękę na muzycznym pulsie! Sprawdź się w naszym quizie.

Quiz: pamiętasz, kto śpiewał te przeboje?

Uważasz się za osobę znającą się na muzyce popularnej? Masz idealną okazję, żeby przekonać się, czy rzeczywiście masz rację. Przed tobą 10 pytań o hity z różnych epok - od lat 70. do współczesności. Jak poradzisz sobie z tymi pytaniami? Trzymamy kciuki!

">
Quiz - Polskie seriale. Jak wiele o nich wiesz?

Autor: brak danych

  Stawiam na Tolka Banana cytujecie na wyrywki? Czujecie się niczym 5 pancerny? A może widzieliście wszystkie odcinki Klanu? Jeśli jesteście specjalistami od polskich seriali koniecznie sprawdźcie swoja wiedzę w naszym quizie. Pytania, które w nim zawarliśmy sprawiły sporo tr

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze