Quiz - Jak dobrze znasz 'Miłość w Zakopanem' Sławomira?

2018-01-29 15:06
Quiz - Jak dobrze znasz 'Miłość w Zakopanem' Sławomira?
Autor: Fot. YouTube/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo Zdjęcie promujące

Miłość w Zakopanem podbiła serca Polaków i stała się hitem 2017. Sławomira usłyszeć możecie na antenie Radia ESKA. Ale jak dobrze znacie tekst jego piosenki? Sprawdźcie się w naszym quizie! 

W waszym samochodzie gra od rana do nocy 'Miłość w Zakopanem'? Za Sławomirem jeździcie wszędzie gdzie tylko się pojawia? Telewizor odpalacie tylko wtedy, gdy wiecie, że jest szansa go zobaczyć? Mamy dla was wyzwanie! Możecie się sprawdzić w naszym quizie ze znajomości najsłynniejszej piosenki artysty. Uwaga! Nie będzie łatwo! Maksymalną liczbę punktów osiągną tylko prawdziwi znawcy. 

Sławomir Zapała: żona, filmy, wiek

Autor: brak danych

  Sławomir Zapała: wszystko, co chcecie wiedzieć o słynnym polskim wokaliście zbieramy w jednym artykule. Sławomirowi sławę przyniósł przebój Miłość w Zakopanem, który stał się hitem lata 2017. Od tego czasu mówią o nim wszyscy - został r&oacu;

Miłość w Zakopanem - quiz ze znajomości piosenki

Jesteście wielkimi fanami Sławomira? Sprawdźcie swoje możliwości w naszym quizie! Jeśli 'Miłość w Zakopanem' to wasza ulubiona piosenka to czeka was dobra zabawa. Przed wami 7 pytań, zwrotka po zwrotce, refren po refrenie. Trzymamy kciuki za wszystkich wielbicieli wielkiej gwiazdy rocko polo!

">

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze