Quiz: Czy język polski nie jest ci obcy? Sprawdź swoją znajomość poprawnej polszczyzny

2018-02-21 13:09
Quiz: Czy język polski nie jest ci obcy? Sprawdź swoją znajomość poprawnej polszczyzny
Autor: Karol Makurat/REPORTER Język polski

Quiz ze znajomości zasad poprawnej polszczyzny. Jesteś pewien, że mówisz i piszesz po polsku zawsze poprawnie? Podejmij wyzwanie i sprawdź swoją wiedzę w praktyce z naszym quizie!

Quiz: czy język polski nie ma przed tobą tajemnic? Nawet jeśli jesteś przekonany, że znasz go bardzo dobrze, na bank zdarza ci się czasem robić błędy. Najwyższy czas przekonać się, jak poradzisz sobie z odpowiedziami na naprawdę trudne pytania ze znajomości poprawnej polszczyzny! Jesteśmy pewni, że w naszym teście znajdziesz przynajmniej jedno pytanie, które sprawi ci trudność!

Quiz ze znajomość zasad poprawnej polszczyzny

Przed tobą quiz składający się z 10 pytań, które sprawdzą, czy rzeczywiście jesteś mistrzem, jeśli chodzi o znajomość zasad języka polskiego. Pamiętaj, że to tylko zabawa, dlatego przestrzegamy przed ściąganiem ;) Daj znać w komentarzu, jak ci poszło!

">
Quiz: pamiętasz, kto śpiewał te przeboje?

Autor: brak danych

  Quiz: kto śpiewał ten przebój? Sprawdź swoją wiedzę z muzyki i przekonaj się, czy na pewno jesteś ekspertem! Żeby nie było tak łatwo, piosenki będziesz musiał rozpoznać nie po tytule, ale po fragmencie tekstu! Podejmiesz nasze wyzwanie? Jeśli przynajmniej na 7 pytań o

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze