Quebonafide wyda duet z innym sławnym artystą. O kim mowa?

2021-05-13 10:42 Adrian Rybak
Wrócił stary Quebonafide! Tajemnica nowego wizerunku ujawniona!
Autor: screen z teledysku na YouTube: Quebonafide - SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ (YouTube.com/QueQuality) Wrócił stary Quebonafide! Tajemnica nowego wizerunku ujawniona!

Quebonafide to obok Taco Hemingwaya najpopularniejszy polski raper. Od kilku lat wydaje muzykę i każda jego piosenka odnosi spektakularny sukces. Fani z niecierpliwością wyczekują nowości. Okazuje się, że wkrótce ma wydać duet, który zaskoczy wielu jego fanów. Z pewnością będzie to kolejny sukces w jego karierze.

Quebonafide odnosi spektakularne sukcesy. Wszystkie jego płyty sprzedały się w ogromnym nakładzie, a single trafiły na szczyty notować oraz do najważniejszych playlist w platformach streamingowych. Nie spoczywa jednak na laurach. Cały czas stara się zaskakiwać i zmieniać swój styl, aby jego odbiorcy nie wpadli w rutynę. Wkrótce ma zaprezentować kolejny utwór w duecie z artystą, który w ostatnim czasie odnosi spore sukcesy. Informację na ten temat przekazał Tomasz Smokowski, dziennikarz sportowy, który jest przyjacielem Quebonafide. - Uważam, że Kuba pisze coraz lepsze piosenki. Nie wiem, jak się na to zapatruje środowisko hip-hopowe, bo on zaczyna coraz bardziej wchodzić w świat piosenek. Za chwileczkę poznasz piosenkę, którą nagrał z Błażejem Królem, czyli chłopakiem działającym w środowisku alternatywnym. I to jest piosenka, nie postawiłbyś tego na półce rap/hip-hop. To jest bardzo piosenkowe. Uważam, że świetne, ale piosenkowe - zdradził. Kim jest Błażej Król?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 07.05.2021

Błażej Król - wiek, wzrost, żona, Instagram

Błażej Król urodził się 9 lutego 1984. W 2021 roku skończył 37 lat. W sieci nie ma informacji na temat tego, ile Król ma wzrostu. Żona piosenkarza ma na imię Iwona i również zajmuje się tworzeniem muzyki. W 2016 roku małżeństwo powołało do życia projekt Lauda, a ich płyta Gennin została świetnie przyjęta przez krytyków. Król, jak wielu innych przedstawicieli sceny alternatywnej, również posiada konto na Instagramie. Artystę znajdziecie pod nickiem @krol_krol_.

Quebonafide - największe hity

Najpopularniejsze solowe piosenki Quebonafide to Jesień, Zorza, Bogini, czy SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. Nagrał on też kilka popularnych duetów. Pierwszym z nich był Candy razem z Klaudią Szafrańską. Później wydał Tamagotchi razem z Taco Hemingwayem. Ostatni hit to Bubbletea z Darią Zawiałow.

Najnowsze