Quebonafide wcale nie kończy kariery? Fani mają swoje teorie

2021-10-13 12:27
Quebonafide
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Informacja o ostatniej trasie koncertowej Quebonafide zaskoczyła wszystkich. Raper podzielił się planami zawodowymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. I choć ogłoszenie wywołało lawinę spekulacji na temat podjęcia przez niego decyzji dotyczącej zakończenia kariery muzycznej, wielbiciele artysty są przekonani, że Quebo wcale nie ma tego w planach.

Quebonafide kończy karierę? Takie spekulacje pojawiły się w sieci po tym, jak jeden z najpopularniejszych polskich raperów zamieścił w mediach społecznościowych informację o wyruszeniu w ostatnią trasę koncertową w karierze. Artysta, którego słuchacze mogą kojarzyć między innymi z takich kawałków jak Candy czy BUBBLETEA, oficjalnie zapowiedział, że zaplanowane na przyszły rok tournee będzie ostatnim, jakie zagra jako Quebonafide.

Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat - wyjaśnił.

Jak można się było spodziewać, post Quebonafide wywołał wielkie poruszenie w sieci. Fani twórczości rapera nie mają jednak wątpliwości, że ogłoszenia nie należy traktować jako informacji o zakończeniu przez niego kariery muzycznej, a jedynie jako rozpoczęcie jej kolejnego etapu.

Co studiował Michał Szpak, Margaret, Cleo, Quebonafide i inni?

Pytanie 1 z 10
Co studiowała Margaret?

Quebonafide nie kończy kariery?

Pod postem Quebonafide w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy od zrozpaczonych przekazaną przez niego informacją fanów. Są jednak wśród nich i tacy, którzy nie mają wątpliwości, że Quebo wcale nie zniknie z rynku muzycznego, a jedynie zacznie nagrywać i występować pod zupełnie nowym pseudonimem.

Niekoniecznie ostatnia trasa Kuby, po prostu pożegnanie z personą Que moim zdaniem

Spokojnie, pewnie wróci jako Kuba Grabowski 😀

Ostatnia trasa „jako quebonafide” coś tu znowu śmierdzi

IMO nie kończy totalnie tylko pewny etap w swoim życiu - piszą pod najnowszymi postami.

Jak będzie naprawdę? Pozostaje nam czekać i obserwować. Jednego można być jednak pewnym - Quebo na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i wielokrotnie nas zaskoczy, tak jak w przypadku akcji promocyjnej krążka ROMANTIC PSYCHO, kiedy całkowicie zmienił swój wizerunek.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze