Quebonafide i Taco Hemingway dali koncert za 10 złotych! 'Najlepiej wydane pieniądze'

i

Autor: screen z filmu na YouTube: QUEBONAFIDE I TACO HEMINGWAY LIVE KONCERT | Jakub Grabowski Tour | Oborniki Śląskie Klub Bajka 13.05 Quebonafide i Taco Hemingway dali koncert za 10 złotych! 'Najlepiej wydane pieniądze'

Quebonafide i Taco Hemingway dali koncert za 10 złotych! 'Najlepiej wydane pieniądze'

2022-05-16 13:44

Quebonafide koncertuje w dużych miastach Polski, w ramach wyprzedanej trasy Psycho Relations. Pojawia się w największych arenach naszego kraju wykonując utwory z diamentowej płyty Romantic Psycho. W ramach muzycznego eksperymentu, jako Kuba Grabowski z przeszłości, odwiedza też małe kluby, gdzie bawi się rapując najpopularniejsze hip-hopowe numery XXI wieku i bierze udział w bitwach freestyle'owych.

Spis treści

  1. Quebonafide i Taco Hemingway - koncert za 10 złotych

Koncerty Quebonafide 2022 to prawdziwe muzyczne arcydzieło, które na długo zapisze się w historii. Raper koncertuje w ramach Psycho Relations Tour, ale jednocześnie daje występy na trasie Mega Hip-Hop Tour. Jak widać pomysłowość artysty weszła na kolejny poziom i znów zaskoczyła jego fanów. Na trasie w małych klubach gra jako Kuba Grabowski, w charakterystycznej i dobrze już znanej wszystkim stylówce. Nosi okulary, niebieską koszulkę polo, szerokie spodnie, a specjalny makijaż zakrywa jego tatuaże. Raper z Ciechanowa za symboliczne 10 złotych zagrał już w Zgierzu, Raciążu, a także w Obornikach Śląskich. Właśnie ten ostatni koncert zrobił ogromną furorę w internecie. Wszystko za sprawą repertuaru i gościnnego udziału w wydarzeniu, Taco Hemingway'a!

Bilety na koncerty Taco Hemingwaya do zgarnięcia w Radiu ESKA! Jak wygrać?

Krystian Ochman i Taco Hemingway w jednej piosence? O tym duecie marzą internauci!

Quebonafide i Taco Hemingway - koncert za 10 złotych

Quebonafide wszedł na scenę a publiczność zaczęła skandować jego imię i nazwisko. Niedługo później sam raper zachęcił do wykrzykiwania nazwisk popularnych sportowców. Był Lewandowski, Błaszczykowski czy chociażby Pudzianowski. Następnie rozdał publiczności po kawałku pizzy i przeszedł do koncertowania. Na początek wykonał utwór Suczki, pod którym podpisuje się Ascetoholix. W rytm utworu pytał: Kto powinien organizować Fryderyki? A publiczność odpowiadała: Oborniki!

Wykonał też utwór Damy radę od WWO, Każde pokolenie od Kombi, a także Jak zapomnieć od Jeden Osiem L. Była też bitwa freestyle'owa z Koro. W koncercie brał również udział Taco Hemingway, który ukrył się pod maską. Ujawnił swoją obecność dopiero pod koniec wydarzenia. Wspólnie z Kubą Grabowskim skakał do hitu Dla mnie masz stajla od Trzeciego Wymiaru.

Quebonafide: koncerty 2022. Gdzie i kiedy wystąpi Quebo? [DATA, MIASTA, BILETY, GOŚCIE]