Quebonafide & Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Foothills i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-04-04 10:34 RW
Quebonafide & Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Foothils i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: Daria Zawiałów (Facebook) / Warner Music Poland (Natalia Szroeder) / Foothills (Facebook) Quebonafide & Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Foothils i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Wiosna 2020 muzycznie zapowiada się doskonale! Jakie nowe piosenki usłyszycie w Radiu ESKA? Lista do sprawdzenia - na ESKA.pl!

New Music Friday w Radiu ESKA to cały dzień muzycznych wrażeń na najwyższym poziomie. 3 kwietnia to wiosenny dzień gorących premier na naszej antenie. Na dobry początek usłyszeliście Bubbletea, czyli piętnasty numer z płyty Romantic Psycho, za która odpowiada Quebonafide. Raper do swojego studia nagraniowego zaprosił Darię Zawiałow i to właśnie ona w utworze wykonuje partie refrenów. O czym jest piosenka Bubbletea? Quebo udowadnia, jak bardzo tęskni za dawnymi czasami. W pierwszej zwrotce z dużym sentymentem wspomina podróże, które, jak wiadomo, odegrały w jego życiu znaczącą rolę. Tęskni za oświetlonym Tokio, deszczowym Nowym Jorkiem, zaniedbaną Antananarywą, pizzą w Weronie, Rygą, Rio, zatłoczonym Wietnamem czy chociażby jazdą na stopa pustynią. Druga i trzecia zwrotka, to wspomnienie beztroskiego życia. Quebo z sentymentem odnosi się do bitew freestyle'owych, pierwszego wynagrodzenia za legalny album, za graniem w kultowe gry, czy chociażby brakiem codziennych obowiązków. Kuba Grabowski na koniec Bubbletea przekonuje: - Sentymenty mnie nigdy nie opuszczą.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Nowości Muzyczne 3.04.2020 - premiery w Radiu ESKA

3 kwietnia 2020 to nowość w Radiu ESKA od Quebonafide, ale również jego partnerki życiowej, Natalii Szroeder. Gwiazda polskiej sceny muzycznej po współpracy z Quebo przy utworach Jesień i Tęskniezastarymkanye, nie zapomniała o solowych dokonaniach. Wydała utwór Pestki, który jest zapowiedzią nadchodzącego albumu. Natalia o swoim singlu powiedziała nam: - Po dość długiej przerwie wracam do Was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie. Przez ostatnie dwa lata każdą wolną chwilę spędziłam w studiu. Najróżniejszych kombinacji było co nie miara. Rozczarowań, frustracji, zwątpień- oj tak. Duuużo. Aż w końcu skumałam o co mi tak naprawdę chodzi. Pestki zaprowadzą Was do miejsca, którego ja poszukiwałam przez bardzo długi czas. Chodźcie, tam jest naprawdę fajnie! A to dopiero początek.

Z nowym utworem wrócił także duet Foothills, czyli autorzy megahitu For Good. Kamil Pankowski i Kamil Relikowski idą za ciosem i proponują bujający kawałek Oceans. Gościnnie w numerze usłyszeć możecie Toma Bailey'a, czyli wokalistę i gitarzystę jednocześnie z Londynu. 

New Music Friday w Radiu ESKA 3.04.2020 to premiery:

  • Quebonafide feat. Daria Zawiałow - Bubbletea
  • Foothills feat. Tom Bailey - Oceans
  • Natalia Szroeder - Pestki
  • Dynoro - Me Provocas
  • Alan Walker - Heading Home
  • Intelligency - August (English Version)
Najnowsze