Puoteck w teledysku Sorry Boys! Miasto Chopina [VIDEO]

2017-06-20 18:44
Puoteck w teledysku Sorry Boys! [VIDEO]
Autor: fot. youtube.com/mysticprodtv screen z teledysku Sorry Boys - Miasto Chopina (official video)

Puoteck z RADIA ESKA zagrał w teledysku do piosenki zespołu Sorry Boys. W jakiej roli wystąpił gospodarz programu Muzyką Się Żyje? Przekonajcie się już teraz - i obejrzyjcie klip na ESKA.pl

Puoteck zagrał gościnnie w teledysku Sorry Boys! Prezenter RADIA ESKA pojawił się w klipie do utworu Miasto Chopina, który jest trzecim singlem z albumu zespołu pt. Roma. Wideoklip został zrealizowany w ramach projektu Szkoła Teledysków zorganizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych - Plaster. Główną rolę w teledysku do piosenki zagrała Małgorzata Bela. 

Puoteck w teledysku Sorry Boys - Miasto Chopina

Prowadzący program Muzyką Się Żyje i ESKA Live Remix, w teledysku Miasto Chopina trzyma mającą symboliczne znaczenie linę. W odniesieniu do całego muzycznego obrazka - może ona oznaczać problemy, z którymi zmaga się główna bohaterka video. Zobaczcie sami!

 

Sorry Boys o swoim najnowszym klipie napisali na Facebooku: (...) Pukamy do Was z obrazem do Miasta Chopina. Małgosia Bela, znakomita aktorka, supermodelka (z wykształcenia pianistka!) zagrała w nim poruszającą rolę. Roman Przylipiak zajął się opieką artystyczną nad teledyskiem i zaprosił do niego niesamowitą Małgosię Belę - dzięki Ci za to Roman! Autorami wideoklipu są niesamowici twórcy ze Szkoła Teledysków. Dziękujemy Wam! Kłaniamy się nisko za pasję, z jaką stworzyliście ten film. Widzimy w nim coś nieuchwytnego, co się wydarza raz na jakiś czas i sprawia, że jesteśmy w środku, w "sklepie z pamiątkami".

 

Najnowsze