Psychopatyczni mordercy najczęściej słuchają... [LISTA ARTYSTÓW]

2017-09-27 17:41

Czego słuchają psychopatyczni mordercy? Okazuje się, że ich muzyczne gusta mogą być bardzo zbliżone do naszych.

Czego najczęściej słuchają Psychopatyczni mordercy? Na to pytanie odpowiedzieli niedawno naukowcy. Okazuje się, że psychopaci nie są wielbicielami muzyki klasycznej tak jak słynny Hanibal Lecter, którego wizerunek został utrwalony między innymi w filmie Milczenie owiec. Lista artystów, których zabójcy chętnie słuchają może zaskoczyć niejednego fana muzyki!

Spotify i LinkedIn sprawdzili, jakiej muzyki słuchamy w pracy. Wyniki zaskakują! >> 

Ulubiona muzyka psychopatów

Okazuje się bowiem, że psychopatyczni mordercy najczęściej słuchają... rapu! Dowodzą tego wyniki badań naukowców z Uniwersytetu Nowojorskiego. Szukali oni powiązań między gustami muzycznymi a charakterami seryjnych zbrodniarzy. Odkryto, że szybkie tempo rapu i R&B; mają większy wpływ na wzbudzenie agresji. Oczywiście nie oznacza to, że każdy słuchający rapu jest psychopatą.

Te piosenki szczególnie wpływają na morderców

Naukowcy w swoich badaniach posłużyli się 260 piosenkami. Na podstawie wyników orzekli, że psychopaci najchętniej słuchaliby szczególnie dwóch utworów: Lose Yourself Eminema oraz No Diggity grupy BLACKstreet. Jednak zwolennicy popu czy rocka też nie mają się z czego cieszyć. Naukowcy opisując swoje odkrycia wspominali bowiem o kawałku Titanium nagranym przez Davida Guettę i Sia oraz o utworze My Sharona zespołu The Knack. Wszystkich "psychopatycznych" piosenek możecie posłuchać poniżej. :)

997 - kiedy oglądać kultowy program policyjny?

Autor: brak danych

Kiedy oglądać kultowy program policyjny 997? To pytanie zadaje sobie wielu telewidzów. Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze