Przenocuj w domu z teledysku Last Christmas. CENA za dobę zaskakuje!

2019-12-11 12:58 A.D.
Last Christmas
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

Czy w zeszłe święta daliście swoje serce komuś kto na to nie zasłużył? A może w tym roku chcecie by trafiło do kogoś specjalnego? Macie teraz możliwość zrobić to w wyjątkowym miejscu! Dom znany z teledysku do piosenki Last Christmas może odwiedzić każdy z nas! Kurort, w którym mieści się budynek jest niezwykle popularny, a cena wynajmu może zaskoczyć! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Kto z nas nie marzy o świętach jak z filmu lub teledysku? Wnętrza, które możemy na nich podziwiać, zawsze kojarzą nam się z idealnym Bożym Narodzeniem, pełnym ciepła i miłości rodziny i przyjaciół. Jednym z najbardziej klasycznych miejsc jest oczywiście domek, który pojawia się w teledysku do piosenki Last Christmas. Jest to Chalet Schliechte. Dom stoi na skraju kurortu Saas-Fee i kiedy kręcono teledysk w 1984 roku, był otoczony tylko przez drzewa. Od lat 80. okolica znacznie się zmieniła i teraz możemy zobaczyć tam inne atrakcje. Żeby stworzyć odpowiednią atmosferę, ekipa filmowa wprowadziła mnóstwo zmian, które możemy zaobserwować, oglądając teledysk. Chociaż kurort nie jest identyczny z tym, który podziwialiśmy, wciąż nic nie stoi na przeszkodzie, by zobaczyć te już legendarne wnętrza! Domek z Last Christmas można wynająć za pośrednictwem popularnych serwisów rezerwacyjnych! Cena za nocleg w okresie świąt jest prawdziwie zaskakująca! Ile musimy zapłacić za święta w stylu Last Christmas?

Domek z Last Christmas - ile kosztuje w nim nocleg? 

Okazuje się, że nocleg w domu z Last Christmas kosztuje zaledwie około 900 zł w okresie świątecznym! Oczywiście wszyscy znamy tańsze miejsca, jednak biorąc pod uwagę jego sławę, to wyjątkowo zaskakujące. Musicie spodziewać się jednak, że dom obecnie wygląda nieco inaczej. 

Najnowsze