Prima Aprilis 2015

i

Autor: print screen aprilfoolzone.com Prima Aprilis 2015

Prima Aprilis 2016 - żarty na 1 kwietnia 2016. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

2016-03-24 15:00

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2016? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 

Prima Aprilis w 2016 roku to świetna okazja, by przygotować żarty, na które złapią się Wasi koledzy lub koleżanki ze szkoły. Zanim jednak zaczniecie przygotowywać żarty na Prima Aprilis pamiętajcie, że kto mieczem wojuje od miecza ginie. Tego dnia bardzo łatwo samemu wpaść w pułapkę żartownisi. Jak przygotować się na 1 kwietnia 2016? Najlepiej być czujnym i... przeczytać kilka starych i sprawdzonych żartów na Prima Aprilis. Być może wiedza na ten temat pomoże Wam w wykryciu podstępu ;) Przypominamy, że żarty zdarzają się również w internecie. Za przykład może posłużyć CeZik, który nabrał miliony obywateli na filmik "Polak w brytyjskim Mam Talent"
Prima Aprilis żarty, dowcipy, pomysły - jak żartowały gwiazdy >>

Prima Aprilis 2016 - żarty

1. Telefon w gumkach. Bardzo prosty żart, który wymaga jedynie nieobecności ofiary w pokoju i małej inwestycji w gumki recepturki. Gdy ofiara wyjdzie z pokoju, obłóżcie jego telefon w gumki recepturki. Aby zwrócić uwagę osoby wrabianej możecie dodatkowo zadzwonić na jego numer i podziwiać jak w panice próbuje odebrać rozmowę.

2. Zamrożona owsianka - kolejny prosty żart. Jeżeli macie w domu miłośnika owsianek, który każdego ranka domaga się miseczki płatków śniadaniowych, możecie zrobić go 'w konia', zamrażając owsiankę dzień wcześniej w zamrażarce. Efekt? Jak na zdjęciu poniżej:

3. Głowa w słoiku. Uwaga! Ten żart nie jest przeznaczony dla osób o słabych nerwach. Jak go wykonać? Drukujemy zdjęcie głowy o zbliżonych do naturalnych rozmiarów, laminujemy w koszulce A4 przy użyciu bezbarwnej taśmy klejącej, wkładamy do słoika z lekko zabarwioną na niebiesko wodą. 

5. Głowa w toalecie - podobnie jak w punkcie powyżej drukujecie zdjęcie głowy (może być potwór, zdjęcie kogoś znajomego lub zdjęcie celebryty) i umieszczacie je pod deską sedesową. Otwierając klapę toalety można się zdziwić:

 

6. Mydło, które się nie pieni. Ten prank wymaga cierpliwości. Aby przygotować mydło, które się nie pieni potrzebujecie: mydła w kostce i przezroczystego lakieru do paznokci. Malujecie mydło lakierem, a po wyschnięciu umieszczacie je w mydelniczce. Następnie obserwujecie frustrację wrobionej ofiary podczas próby umycia rąk. 

7. Pączek 'bleee'. Na ten żart nabierzecie wszystkich łasuchów. Potrzebne będą: pączek/donut oraz proszek do pieczenia. Pączka lub donuta posypujecie proszkiem do pieczenia. Czekacie na ofiarę ;)

 

8. Zepsuta myszka. Żart dla wszystkich tych, którzy Prima Aprilis spędzą w pracy lub szkole. Najpierw wybieracie ofiarę, czekacie aż wyjdzie z pokoju a potem podklejacie ich myszkę od komputera przezroczystą taśmą klejącą. Gdy osoba wrabiana wraca mierzycie czas, w jakim odkryje przyczynę 'zepsucia' się myszki. 

>>> Egzamin Gimnazjalny 2016: egzamin próbny z Operonem. DATA; HARMONOGRAM; ZMIANY

>>> Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - przecieki! Prawdopodobne tematy z polskiego i zadania z matematyki na egzaminie 6-klasisty

Tak jak wspominaliśmy już wcześniej, 1 kwietnia 2016 bądźcie czujni i uważajcie na wszystkie pojawiające się w sieci niesamowite nagrania video. Takie jak chociażby to - Cezik poniższym filmem mistrzowsko wkręcił Polaków, a w dodatku wcale nie w Prima Aprilis! Jeszcze więcej pranków - tym razem związanych z komputerami, czyli jak odwrócić obraz ekranu albo przestawić klawiaturę na dziwne znaki - POD TYM LINKIEM.

Prima Aprilis to świetny dzień na kawały i żarty, ale nie tylko! Już 1 kwietnia przekonajcie się, co swoim znajomym wykręcili bohaterowie najlepszych filmów! Zwariowane komedie znajdziecie na eskaGO: