PREMIERA: Famous - Robert M, Matheo, Akon, Tony T i Desa. Poznaj nowy kawałek Roberta M i Akona! [AUDIO, VIDEO]

2013-09-30 20:40

Famous - najnowszy kawałek oraz teledysk Roberta M już na ESKA.pl! Do Famous polski producent zaprosił Akona, Matheo, Tony'ego T i Desę.

Premiera Famous - Roberta M już od 30 września na ESKA.pl oraz w Radiu ESKA i ESKA TV! Tym razem do wspólnej przygody Robert M zaprosił grono znanych wokalistów i producentów, ale także w teledysku zobaczymy gwiazdy! To video możecie już zobaczyć w tym artykule!

>> Przejdź do videoczatu z Robertem M!


W Famous pojawia się głos międzynarodowej gwiazdy pop & R'n'B - Akona, a jak zapowiada sam Robert - to dopiero początek znanych wokali w jego produkcjach! W piosence udzielił się także popularny w Europie wokalista R.I.O (Tony T) znany między innymi z hitu Shine On. Z kolei Bit do Famous powstał we współpracy z Matheo - jednym z czołowych polskich producentów hip-hopowych. Poprzedni wspólny singiel Roberta M i Matheo, zatytułowany Children Of Midnight, podbił serca słuchaczy i stacje radiowe - między innymi Radio ESKA.

W klipie do Famous Roberta M wystąpiła modelka Natalia Siwiec oraz tancerka Aneta Gąsiewicz - a także sami artyści!

Robert M & Matheo ft. Akon & Tony T & Desa - Famous:


Robert M & Matheo - Children Of Midnight ft. Tommy La Verdi:Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze