Prababcia Maty zatańczyła do hitu swojego prawnuka! Tysiące osób zrobiło hałas

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Mata - Kiss cam (podryw roku) / SBM LABEL // screen z profilu na Facebooku: www.facebook.com/marcin.matczak.7923 Prababcia Maty zatańczyła do hitu swojego prawnuka! Tysiące osób zrobiło hałas

Prababcia Maty zatańczyła do hitu swojego prawnuka! Tysiące osób zrobiło hałas

2021-07-12 11:39

Prababcia Maty zrobiła dużą furorę tuż po koncercie swojego prawnuka. Do sieci trafiło nagranie, na którym tańczy ona do najnowszej piosenki, pod którą podpisuje się Michał Matczak. Jak to wyglądało? Co się dokładnie wydarzyło podczas koncertu Maty? Przekonajcie się oglądając wideo już teraz.

Spis treści

  1. Prababcia Maty tańczyła - reakcja publiczności
  2. Prababcia Maty tańczyła - wideo
  3. Mata - piosenka Kiss Cam (podryw roku)
  4. Mata - płyta Młody Matczak 2021
  5. Mata - koncert 2021: data, miejsce, bilety

Prababcia Maty zatańczyła do hitu swojego prawnuka i wydaje się, że jest to jedno z najlepszych nagrań wideo, jakie zobaczycie w tym miesiącu. Internauci są oczarowani luzem i energią prababci rapera, a także tym, że w ogóle zechciała pojawić się na hip-hopowym wydarzeniu. Wszystko to miało miejsce, podczas trzydniowej imprezy w Sławie, gdzie oprócz Michała Matczaka, ostatniego dnia na scenie pojawił się Quebonafide, ReTo, Malik Montana, Guzior czy chociażby Kabe i Paluch. To jednak właśnie sam Mata na Rap Stacja Festiwal 2021, a także jego prababcia skradli show. Co więcej, występ Maty obejrzały jego dwie babcie: Urszula i Bronia. Obie usłyszały ze sceny specjalne pozdrowienia, a także mogły cieszyć się głośnym wsparciem publiczności. Swoją drogą warto przypomnieć, że Mata pojawił się w światowym rankingu! A to nie udało się żadnemu innemu Polakowi.

Piosenki, które są do siebie podobne

Prababcia Maty tańczyła - reakcja publiczności

Mata, podczas występu w Sławie, sprawił ogromną niespodziankę swoim ukochanym babciom i prababci, które wzięły udział w wydarzeniu. Najpierw poprosił o hałas dla dwóch babć, a chwilę później zaapelował do fanów, by skandowali imię jego prababci. 

Mata rapuje o Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka Kiss cam (podryw roku) HITEM?!

Zróbcie hałas dla mojej babci Uli, która jest na tym koncercie - poprosił Mata. Chwilę później wszyscy głośno śpiewali 'babcia Ula, babcia Ula'. Wydaje się, że to trochę potrwa, bo zróbcie teraz hałas dla mojej babci Broni, która jest na tym koncercie. I publiczność momentalnie głośno skandowała 'babcia Bronia, babcia Bronia'. Mata skwitował wszystko szczerą radością a chwilę później po raz kolejny poprosił fanów o okrzyk, ale tym razem dla jego... prababci! "Prababcia Halinka, Prababcia Halinka'. Po tym uroczym momencie raper powiedział, że następną piosenkę dedykuje właśnie tym kobietom.

Prababcia Maty tańczyła - wideo

Prababcia Maty zatańczyła do hitu Kiss Cam (podryw roku), czyli najnowszej piosence swojego prawnuka. O tym, że hip-hop łączy pokolenia, możecie się przekonać oglądając wideo poniżej. Nagranie pojawiło się na profilu Pana Marcina Matczaka, czyli taty Maty:

Mata - piosenka Kiss Cam (podryw roku)

Nowa piosenka Maty to klasyczny lovesong oparty na gitarowym brzmieniu, z towarzyszącym mu fabularnym teledyskiem opowiadającym miłosną historię rodem z Pięknej i Bestii. Oprócz Maty wystąpił w nim Michał Milowicz, aktor znany m.in. z roli w filmie Chłopaki nie płaczą ,a jedną z głównych ról zagrała DJ-ka i raperka Young Leosia. Utwór Kiss cam (podryw roku) promuje drugie wydawnictwo Maty zatytułowane Młody Matczak

Mata - płyta Młody Matczak 2021

Młody Matczak, czyli płyta Maty, która pojawi się 21 września 2021. Krążek już teraz można zamówić w przedsprzedaży na stronie artysty. Autorką zdjęcia okładkowego nowej płyty reprezentanta SBM Label jest czołowa polska fotografka Zuza Krajewska, a za projekt graficzny odpowiada Mateusz Machalski.

Mata - koncert 2021: data, miejsce, bilety

Koncert Maty to pozycja obowiązkowa w kalendarzu wszystkich fanów młodego rapera. Dla wszystkich stęsknionych za koncertami mamy dobrą wiadomość. Wszystkie premierowe kawałki z albumu Młody Matczak będzie można usłyszeć w tym roku na żywo wyłącznie podczas jedynego koncertu w Polsce. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 2 października na warszawskim lotnisku Bemowo. Zarówno bilety jak i album, który pojawi się premierowo 21 września, można kupić na stronie 33mata.pl.