Powstanie Warszawskie - Teraz44: co by było, gdyby wybuchło dziś? Zobacz nieco inny Sen o Warszawie [ZDJĘCIA]

2014-08-01 11:30

Teraz44 na Facebooku rozpoczęli działalność jeszcze przed 70. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Akcja Teraz44 skutecznie przyciągnęła uwagę internautów. Wszystko to przez niesamowite zdjęcia Teraz44, które obrazują współczesną Warszawę w obliczu Powstania Warszawskiego. Zobaczcie nieco inny Sen o Warszawie na ESKA.pl!

Zdjęcia Teraz44 z Facebooka na ESKA.pl z okazji zbliżającej się 70. rocznicy Powstania Warszawskiego prezentujemy w galerii powyżej. O co chodzi z Teraz44? Tak naprawdę przed 1 sierpnia 2014 roku wiemy niewiele - wszystko ma wyjaśnić się właśnie w dniu 70. rocznicy Powstania Warszawskiego na stronie www.teraz44.pl.

Jedno jest pewne, akcja Teraz44 to jeden z projektów upamiętniających Powstanie Warszawskie i co więcej, niezwykle interesujący i odbijający się echem w całej sieci.


Wszystko to ze względu na wspomniane zdjęcia Teraz 44. Przerobione fotografie konfrontują współczesną Warszawę z tą sprzed 70 lat. Kolorowe ujęcia kontrastują z czarno-białymi fragmentami. Taki dramatyczny Sen o Warszawie wywołuje oczywiście wiele emocji.

Powstańcy marzyli o wolnej stolicy, za którą oddali życie. A jaki jest Twój Sen o Warszawie? Zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie na żywo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze