Powiedzieli im "NIE" w programach muzycznych. Teraz robią spektakularną karierę!

2023-04-02 12:30

Są artyści, których początki kariery zdecydowanie do udanych nie należały. Nie poddali się jednak, wręcz przeciwnie. Dzięki temu obecnie robią spektakularne kariery, mają rzesze fanów. Oto gwiazdy, które usłyszały "NIE" w programach muzycznych - niektóre więcej niż raz!

Programy muzyczne są od lat niezwykle popularne. Wyłoniło się z nich wiele topowych gwiazd, nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Zastanawialiście się kiedyś, co z osobami, które odpadają na wczesnych etapach? Otóż okazuje się, że oni też robią zawrotne kariery. Choć nie odpowiadali jurorom czy widzom, to ich los zupełnie się obrócił. Aktualnie ich utwory są na szczytach list przebojów, wydali niesamowite albumy, a do tego mają miliony fanów. Oto artyści, którzy usłyszeli "NIE" w programach rozrywkowych, a teraz wiodą życia, o jakich ludzie mogą tylko pomarzyć. Jedno jest pewne, nie wolno się poddawać, nawet jeśli przeciwności losu wydają się być zbyt ogromne!

ZOBACZ TAKŻE: Oni napisali piosenki o swoich byłych. Sposób na zemstę idealną!

Nowy duet Taconafide i SB Maffiji? | Dokończ Piosenkę #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE