Powiedz Mi - Sebastian Rutkowski. Tylko na Eska.pl ekskluzywny making of teledysku [VIDEO]

2013-03-22 15:07

Tylko na Eska.pl macie okazję zobaczyć ekskluzywny making of z planu Powiedz Mi, najnowszego teledysku Sebastiana Rutkowskiego. Tylko u nas możecie zobaczyć, jak powstawał klip z udziałem fanów wokalisty!

Powiedz Mi to to tytuł nowego singla Sebastiana Rutkowskiego. Tylko dla czytelników Eska.pl Sebastian przekazał ekskluzywny making of teledysku, który publikujemy jako pierwsi! W nowym teledysku wokalisty udział wzięli jego fani, których wyłonił w trakcie castingu! Szczęściarze, którzy mieli okazję wystąpić w klipie bawili się rewelacyjnie! Wstępne efekty ich pracy możecie obejrzeć już teraz na Eska.pl, a już niebawem ukaże się pełna wersja nowego teledysku Sebastiana Rutkowskiego!

Zobacz na Eska.pl fotorelację z planu zdjęciowego teledysku Powiedz Mi


Sebastian Rutkowski to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Chociaż muzyka jest obecna w jego życiu od wielu lat, kariera utalentowanego nastolatka eksplodowała po udziale w programie Must Be The Music Tylko Muzyka. Chociaż nie udało mu się wygrać, Sebastian jest w gronie uczestników którzy odnieśli największe sukcesy w branży muzycznej. Czy podoba wam się making of Powiedz Mi Sebastiana Rutkowskiego? Czekamy na wasze opinie!

Zobacz Powiedz Mi - Sebastian Rutkowski (making of)Nie czytałeś jeszcze?

Rumuńska piosenka nowym hitem internetu!

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze