Powiedz Mi - Sebastian Rutkowski. Premiera singla 23.04.2013! [VIDEO]

2013-04-19 18:47

Powiedz Mi, nowa piosenka Sebastiana Rutkowskiego ukaże się we wtorek 23.04.2013. Tego dnia ukaże się również teledysk, w którym obok wokalisty wystąpili jego fani! Zobacz making of Powiedz Mi i zapowiedź nowego klipu.

Na ten moment fani Sebastiana Rutkowskiego czekali wiele tygodni. Nadchodzi premiera jego nowego singla Powiedz Mi. Piosenkę po raz pierwszy usłyszycie 23.04.2013. Tego dnia ukaże się także teledysk do tego utworu. W klipie udział wzięli fani Sebastiana, których wybrał podczas castingu. Jedna z fanek, która wystąpiła w teledysku opublikowała w sieci podziękowania dla wokalisty, które możecie zobaczyć na Eska.pl.

>>>Wygraj CD ze ścieżką dźwiękową filmu Spring Breakers

Na oficjalnym profilu Sebastiana Rutkowskiego pojawiła się już okładka nowego singla.

Zobacz Powiedz Mi - Sebastian Rutkowski (making of)Zobacz Powiedz Mi - Sebastian Rutkowski (zapowiedź)Zobacz podziękowanie dla Sebastiana RutkowskiegoNie czytałeś jeszcze?

Soul City z X Factor wydają nową płytę

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze