Post Malone i Moxie Raia supportem Justina Biebera w Polsce? Sprawdź szczegóły!

2016-03-11 14:48

Post Malone i Moxie Raia supportem Justina Biebera w Polsce? Po rozpoczęciu trasy Purpose World Tour wiemy coraz więcej na temat oprawy koncertów kanadyjskiego gwiazdora. Jednak nadal tajemnicą pozostaje kwestia supportu i występu gościa specjalnego. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Post Malone i Moxie Raia supportem Justina Biebera w Polsce? Takie przypuszczenia pojawiły się po rozpoczęciu trasy koncertowej Purpose World Tour 2016. Po raz pierwszy nowe show Justin Bieber zaprezentował 9 marca na koncercie w Seattle. Podczas światowego tournee Kanadyjczyk promuje wydany w listopadzie 2015 roku album zatytułowany Purpose. Europejska część Purpose World Tour rozpocznie się we wrześniu.

>> Justin Bieber ruszył w Purpose World Tour! Tak będzie wyglądał koncert w Polsce? [VIDEO]

Justin Bieber w Polsce - support

Justin Bieber w Polsce wystąpi 11 listopada 2016 roku. Koncert Kanadyjczyka odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Fani wokalisty z niecierpliwością odliczają dni do koncertu i zastanawiają się, kto może wystąpić, jako support Justina Biebera. Na koncercie w Seattle w tej roli wystąpił amerykański raper Post Malone oraz młoda wokalistka Moxie Raia. Czy to właśnie ich zobaczymy na koncercie w Polsce? To raczej mało prawdopodobne, by na całej trasie Justinowi towarzyszył ten sam support. Przypomnijmy, że podczas pierwszego koncertu Justina Biebera w Polsce, jako support wystąpiła Honorata Skarbek. Tym razem może być podobnie i po raz kolejny przed koncertem Kanadyjczyka wystąpi polski artysta.

>> Kto powinien wystąpić jako support Justina Biebera? Zagłosuj!

Justin Bieber w Krakowie - gość specjalny

Jeszcze ciekawiej zapowiada się sprawa występu specjalnego, który także jest owiany tajemnicą. Z zapowiedzi organizatorów koncertu wynika tylko tyle, że podczas koncertów w ramach Purpose World Tour 2016 pojawi się GOŚĆ SPECJALNY. Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie to Halsey, młoda wokalistka, która nagrała piosenkę z Justinem Bieberem. Utwór The Feeleing znalazł się na płycie Purpose.

A Waszym zdaniem, kto może wystąpić jako gość specjalny podczas koncertu Justina Biebera w  Krakowie? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze