POPEK MONSTER - ERKO JUN 2018: elektryzująca walka na KSW 45! [DATA, FAKTY, CIEKAWOSTKI]

2018-08-28 8:25
Popek vs Kołecki, Oświeciński, Kowalczyk?
Autor: Popek - fot. Fot. Marek Kuwak/REPORTER EAST NEWS /// Erko Jun - fot. Wojciech Strozyk/REPORTER EAST NEWS

Walka Popek - Erko Jun rozgrzeje wszystkich fanów KSW! Włodarze zrobili dużą niespodziankę ogłaszając ten pojedynek. Najważniejsze informacje o starciu - na ESKA.pl

Popek - Erko Jun 2018: walka na KSW 45 w Londynie będzie hitowym widowiskiem! Kiedy jest walka Popek Erko Jun 2018? Data elektryzującego starcia działa na korzyść obydwu zawodników. Mają czas, by lepiej przygotować się do tego pojedynku. Wiadomo, że wynik walki Popek Erko Jun 6.10.2018 da nam odpowiedzi na kilka ważnych pytań.

Popek - Erko Jun 2018: DATA, MIEJSCE

Walka Popek - Erko Jun odbędzie się 6 października w The SSE Arena, Wembley! Wydarzenie zobaczy zapewne komplet publiczności na trybunach, ale również setki tysięcy fanów przed telewizorami i komputerami.

KSW 45 - WALKI, KARTA WALK. KTO WALCZY na KSW w Londynie?

Popek - Erko Jun 2018 walka KSW - ciekawostki, fakty

Walka Popek - Erko Jun 6.10.2018 nie musi być jakoś specjalnie zapowiadana. Wystarczy spojrzeć na to właśnie zestawienie, by wiedzieć, że czeka nas hitowy pojedynek. W całej układance będzie on niezwykle ważny dla samozwańczego Króla Albanii. Popek przegrał podczas KSW 41 z Tomaszem Oświecińskim, z którym - podczas KSW 44 - wygrał Erko Jun. Jeśli Popek wygra, to szeroko otworzy sobie bramę do upragnionego rewanżu z popularnym aktorem.

  • Popek stoczy ostatni, czwarty pojedynek w ramach kontraktu, który podpisał w 2016 roku. Przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, wygrał z Robertem Burneiką i przegrał z Tomaszem Oświecińskim.
  • Erko Jun niegdyś stracił czucie w prawej nodze. Kibice zastanawiają się, czy jest to słaba strona popularnego modela i od niedawna zawodnika KSW.
  • Oświeciński przyznał w rozmowie z polsatsport.pl, że Popek ma cięższą rękę od Erko Juna.
  • Dla Popka to szansa, żeby pokazać, że należy mu się szansa reważu z Tomaszem Oświecińskim.
  • Popek żartobliwie mówi o Erko Junie - "Yoko Ono".
  • Erko Jun trenuje wspólnie z byłym mistrzem KSW w wadze półśredniej Roberto Soldiciem.
  • Popek zwiększył częstotliwość swoich treningów. Na siłowni pojawia się 2 razy dziennie po kilka godzin.

Ciężko jest wskazać faworyta walki Popek - Erko Jun. Obaj zawodnicy są nieobliczalni w oktagonie. Z jednej strony Paweł Mikołajuw, który dysponuje silnym uderzeniem i doświadczeniem walk w KSW, a z drugiej strony Erko Jun, który jest szybki i konsekwenty w atakach. Wybór faworyta zostawiamy Wam!

Kto wygra: POPEK vs ERKO JUN na KSW 45 w Londynie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze