Popek - kim jest raper z Gangu Albanii, który poddał się skaryfikacji [VIDEO 18+]

2015-07-14 14:25
Popek
Autor: print screen YouTube Teledysk Gangu Albanii - Popek

Kim jest Popek? Z pewnością wielu z Was słyszało o Popku, o Gangu Albanii i o skaryfikacji. Na ESKA.pl podrzucamy Wam więcej informacji o Popku. 

Kim jest Popek? Raper Gangu Albanii zyskuje coraz większą popularność. Jego prawdziwe nazwisko to Paweł Rak - to właśnie pod tym nazwiskiem znany jest w Legnicy, w której się wychował. Jego zainteresowania muzyczne to hip-hop, hardcore rap, grime, dubstep i trap. Popek zaczął rapować po ukazaniu się albumu Skandal zespołu Molesta Ewenement. W 2001 roku został członkiem krakowskiego zespołu Firma, z którym nagrał aż pięć płyt. Dopiero w 2007 roku zrealizował swój pierwszy album solowy pt. Wyjęty Spod Prawa. Prawdziwa muzyczna sława przyszła do Popka dopiero po dołączeniu do Gangu Albanii w 2015 roku. W skład zespołu wchodzą poza raperem Borixon oraz Rozbójnik Alibaba. Debiutanckim singlem formacji jest kawałek Królowie Życia. Wszystkie utwory Gangu Albanii zawierają wulgaryzmy i są mocno kontrowersyjne. To jednak służy popularności. Na Facebooku Gang Albanii polubiło ponad 230 tysięcy osób, a kanał YouTube zespołu ma blisko 80 tysięcy subskrypcji. Niektórzy wcisnęli przycisk "lubię to" z ciekawości, jednak jest też grupa osób, która swoich idolów traktuje poważnie - tak jak Karol z Kalisza, który chcąc upodobnić się do Popka dokonał skaryfikacji (nie róbcie tego w domu!!!!) 

Popek i jego kontrowersyjny wygląd

Wiele osób z pewnością kojarzy Popka z określeniem skaryfikacji, czyli zabiegiem polegającym na nacinaniu skóry tak, aby w danym miejscu utworzyła się jasna tkanka bliznowa. Dodajmy, że skaryfikacja to odmiana sztuki zdobienia ciała i musi być przeprowadzona przez specjalistę - tak, aby nie doprowadzić do zakażenia i utraty zdrowia. Popek poddał się skaryfikacji twarzy. Jednak to nie koniec modyfikacji wyglądu, którym poddał się raper Gangu Albanii. Oprócz skaryfikacji, Popek poddał się wytatuowaniu gałek ocznych, oraz wymiany zębów na protezy w całości wykonane ze złota. Te działania sprawiły, że stał się on obiektem zainteresowań tabloidów. 

Poza muzyką i zamiłowaniem do umyślnego kaleczenia swego ciała Popek był również czynnym fanem mieszanych sztuk walki. Jako zawodnik MMA stoczył 3 oficjalne walki. Ostatnia, którą raper przegrał przez nokaut techniczny zakończyła się burdami wywołanymi przez polskich kibiców, co skutkowało zawieszeniem Popka-sportowca. 

Niestety sława Popka nie ma dobrego wpływu na młodych ludzi. Dlaczego? Tak jak już wspominaliśmy na początku lipca 2015 media donosiły o nastolatku, który pociął sobie twarzy aby wyglądać jak raper Gangu Albanii. Czyn ten spotkał się z dezaprobatą. 

Gang Albanii znany jest z kontrowersyjnych tekstów pełnych przekleństw [VIDEO +18]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze