Ponasenkov - kim jest gwiazda TikToka i o co chodzi? Internauci pokochali jego styl!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Евгений Понасенков гуляет под музыку Ride it [Клип Тик Ток 2021] | KuK Ponasenkov - kim jest gwiazda TikToka i o co chodzi? Internauci pokochali jego styl!

Ponasenkov - kim jest gwiazda TikToka i o co chodzi? Internauci pokochali jego styl!

2021-04-17 14:34

Ponasenkov - kim jest mężczyzna z TikToka? Postać dorosłego faceta wąchającego kwiaty w ogrodzie, spacerującego po kładce, czy chociażby jadącego samochodem i słuchającego muzyki zainteresowała tysiące internautów. Kim jest Ponasenkov? Poznajcie go bliżej i zobaczcie najzabawniejsze filmiki już teraz.

Spis treści

  1. Ponasenkov - kim jest? [KTO TO]
  2. Ponasenkov - filmiki TikTok

Ponasenkov - kim jest gwiazda TikToka? O co chodzi w memach z chodzącym mężczyzną? Evgeniy Ponasenkov niespodziewanie stał się bohaterem krótkich filmików, które publikowane są na całym świecie w popularnym serwisie. Internauci pokochali jego styl, uśmiech na twarzy i ogólnie są fanami jego chillowego sposobu bycia. Ponasenkov z dnia na dzień został kojarzony ze spokojnym, nienachalnym i wyważonym trybem życia. Użytkownicy serwisu na jego przykładzie pokazują, że nie trzeba się spieszyć i nawet najpilniejszą sprawę warto załatwić bez nerwów. Kim jest Ponasenkov, czyli mężczyzna z TikToka? Kto to jest naprawdę? Poznajcie go bliżej już teraz.

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

Ponasenkov - kim jest? [KTO TO]

Evgeniy Ponasenkov, czyli bohater filmików na TikToku jest historykiem, dziennikarzem, aktorem, pisarzem politycznym, a nawet piosenkarzem. Od 2004 roku koncertuje jako śpiewak tenor i czytelnik poezji i prozy. Urodził się 13 marca 1982 roku w Moskwie. Specjalizował się w tematyce historii wojen napoleońskich, pisząc nawet na ten temat książkę. Brał także udział w wielu konferencjach odnośnie wojen napoleońskich. Udowodnił, że winę za wojnę w 1812 roku ponosi Rosja.

Panasenkov zagrał w produkcjach telewizyjnych i kinowych. Zagrał w filmie Powrót do ZSRR, w którym wcielił się w rolę psychologa. Pojawił się również w serialu Web-5. Panasenkov w Rosji, nawet pomimo tego, że ma inne poglądy niż opinia publiczna, jest szanowany, ceniony i uważany za osobę bardzo mądrą. Zdecydowanie to osoba, która nie boi się mówić inaczej, niż wszyscy.

Ponasenkov - filmiki TikTok

Ponasenkov na TikToku stał się niespodziewanym bohaterem i wzorem do naśladowania. W popularnym serwisie rządzą filmiki, na których pisarz nigdzie się nie spieszy. Cieszy się z życia i celebruje każdą minutę. Użytkownicy do filmików z Ponasenkovem używają megahitu sprzed trzynastu lat. Mowa o utworze Ride It, pod którym podpisuje się Jay Sean. Oto najpopularniejsze aktualnie TikToki: