Nowator i Cleo

i

Autor: fot. YouTube/Nowator Music, CleoVEVO Polskie hity 2016: najnowsze polskie piosenki podbiją listy przebojów? Posłuchaj i oceń!

Polskie hity 2016: najnowsze polskie piosenki podbiją listy przebojów? Posłuchaj i oceń!

2016-01-14 17:47

Polskie hity 2016: w jednym miejscu znajdziecie najnowsze polskie piosenki! Styczeń 2016 to miesiąc, w którym oczywiście pojawiły się nowa muzyka polskich artystów. Na naszej liście znalazł się nowy Popek, czy zupełnie odmieniona Cleo. Na ESKA.pl - sprawdzamy, które polskie hity mają największą szanse na podbicie list przebojów!  

Polskie hity 2016 pojawiają się na początku roku równie często, co zagraniczne kawałki najbardziej popularnych artystów. Często na listach przebojów, polscy wykonawcy walczą z nimi o jak najwyższe miejsce. Nowe polskie piosenki od stycznia liczą się w grze o Wasze uznanie! Postanowiliśmy prześwietlić rynek muzyczny i sprawdzić rodzime dla nas nowości. Dajcie znać w komentarzach pod artykułem, który kawałek ma największą szanse na sukces. 

>> Hity 2016: płyty, które pojawią się w 2016 roku! Lista najlepszych

Polskie hity 2016: styczeń

Polskojęzyczne kawałki wydane w styczniu, przez najbliższe miesiące mogą święcić tryumfy na listach przebojów. Zastanawiacie się, które mają na to największą szanse? Poziom polskiej muzyki znacznie się podniósł, co potwierdza poniższa lista:

  • Kaliber 44 - Nieodwracalne zmiany 

Pierwszy singiel promujący pierwszy po 15 latach album grupy K44! To właśnie ten zespół pokazał polskim słuchaczom, czym jest hip-hop.

 

  • Chris Hill feat. K Koke & Kamil Bednarek - Sekret 

Sekretem nie jest, że to potencjalny hit na polskich listach przebojów. Chris Hill, czyli Polak mieszkający na co dzień w Wielkiej Brytanii zaprosił do współpracy Kamila Bednarka, który jest najpopularniejszym artystą młodego pokolenia.

>> Justin Bieber i Kamil Bednarek na szczycie listy MAX-25 2015: Najpopularniejsi w Polsce muzycy młodego pokolenia RANKING eska.pl

 

  • Nowator - Spadam stąd

​Nowe dzieło prezentuje Nowator! Po singlu "Wrócę nad ranem" pora na zapowiedź jego kolejnego w karierze studyjnego albumu. Imprezowy klimat, który w sam raz sprawdzi się podczas karnawału!

 

  • Popek x Matheo x Rootzmans - Różni nas wiele

Już 29 stycznia 2016 na rynku muzycznym pojawi się album zatytułowany "Król Albanii". Poznaliśmy właśnie kolejny utwór, który wypełni to wydawnictwo.

 

  • Cleo - Zabiorę nas

​O swoje miejsce na listach przebojów walczy również CLEO. Ciekawe, czy tym razem bez Donatana ma szanse zdobyć szczyt np. Gorącej 20 Radia ESKA?

 

  • HCR - Za długo byłaś sama

​>> Klaudia Duda - nowa piosenka. Uczestniczka The Voice of Poland podbije listy przebojów?

Który kawałek zrobi największą furorę na polskich listach hitów? Dajcie znać - komentarze są do Waszej dyspozycji :)

RW