Polska - Urugwaj i Polska - Meksyk: BILETY na mecze Polaków przed MŚ 2018

2017-10-10 13:42

Polska - Urugwaj i Polska - Meksyk to towarzyskie mecze jakie nasza reprezentacja rozegra przed MŚ 2018 w Rosji. Gdzie i za ile kupić bilety na mecze w Warszawie i Gdańsku? Sprawdź na ESKA.pl

Polska - Urugwaj i Polska - Meksyk: bilety! PZPN przedstawił harmonogram sprzedaży biletów na dwa mecze towarzyskie reprezentacji Polski. W pierwszym spotkaniu, które zostało zaplanowane na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w piątek 10 listopada o godzinie 20:45 nasza drużyna zmierzy się z reprezentacją Urugwaju. Z kolei w poniedziałek 13 listopada o godzinie 20:45 podopieczni selekcjonera Adama Nawałki rywalizować będą z Meksykiem na Stadionie Energa w Gdańsku.

Polska - Urugwaj 10.11 BILETY

Sprzedaż biletów na mecz Polska - Urugwaj zostanie podzielona na dwa etapy. Dla posiadaczy kart kibica sprzedaż wejściówek rusza 18 października. Otwarta sprzedaż rozpocznie się kilka dni później, dokładnie 24 października. 

Polska - Meksyk 13.10 BILETY

Podobnie będzie z meczem Polska - Meksyk. W tym przypadku posiadacze kart kibica bilety będą mogli kupić od 19 października. Otwarta sprzedaż ruszy z kolei w środę 25 października. Ceny na ona towarzyskie meczy wyglądają tak samo. Ceny:

  • kategoria I - 200 zł
  • kategoria II - 160 zł
  • kategoria III - 100 zł
  • bilet rodzinny (opiekun + dziecko) - 90+40 zł
  • osoba niepełnosprawna na wózku z opiekunem - 80 zł

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze