Polska - Rumunia na Narodowym. Zdecydowano w sprawie dachu

2017-06-10 16:53
Polska - Rumunia na Narodowym. Zapadła decyzja w sprawie dachu
Autor: fot. EAST NEWS Polska - Rumunia na Narodowym dach

Mecz Polska - Rumunia przy otwartym czy zamkniętym dachu? Zapadła decyzja, a jej szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Polska - Rumunia na Narodowym w Warszawie 10 czerwca 2017 zobaczy komplet publiczności. Po oficjalnych treningach na największym obiekcie sportowym w Polsce wiele osób narzekało, że było za duszno. Powodem był oczywiście zamknięty dach. Jak się teraz okazało wieczorem w stolicy ma padać deszcz, więc podczas pojedynku prawdopodobnie będzie tak samo. 

Polska - Rumunia 10 czerwca 2017: WYNIK meczu przesądzony!

Autor: brak danych

Polska - Rumunia: mecz 10 czerwca 2017 da nam powody do radości i świętowania! Skąd ta pewność?

Dach na Narodowym - otwarty czy zamknięty

Nikt nie chce powtórki z października 2012 roku, kiedy to przed meczem Polska - Anglia na Narodowym nie zamknięto dachu. Zamiast emocjonującego meczu oglądaliśmy zabawę 'kibiców pływaków' na murawie. 

Polska - Rumunia na Narodowym z zamkniętym dachem - to oficjalna informacja. Warto jednak zauważyć, że zamknięty dach na PGE Narodowym, nie jest do końca szczelny. Całość wygląda, jakby był to parasol, po którym w trakcie dużej ulewy deszcz spływa po ścianach. Zobaczcie zdjęcie zamkniętego dachu:

10.06.2017 Polska - Rumunia: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA MECZU]

Autor: brak danych

10 czerwca 2017 mecz Polska - Rumunia: transmisja w TV i online to dwa sposoby przeżywania ogromnych emocji. Po kilkumiesięcznej przerwie piłkarze Adama Nawałki powracają na boisko, by powalczyć o trzy punkty i umocnienie tym samym pozycji w grupie E. 

 

Najnowsze