Piłka ręczna

Autor: print screen YouTube Polscy szczypiorniści na MŚ w piłce ręcznej

Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

2015-02-01 17:28

Polska - Hiszpania wynik po drugiej połowie to 24:24. Ostatni punk dla Polaków zdobył Michał Szyba. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Mecz Polska - Hiszpania zakończony remisem. Czy Polacy pokonają Hiszpanów w dogrywce meczu o brązowy medal Mistrzostw Świat w Piłce Ręcznej.  Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.

Wynik meczu Polska - Hiszpania w finale MŚ w Piłce Ręcznej podamy tuż po zakończeniu transmisji spotkania z 1 lutego 2015 roku. Polscy szczypiorniści w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej w Katarze radzili sobie bardzo dobrze, co zaowocowało dojściem do finału. Niestety, przegrana z Katarem zamknęła polskiej drużynie drogę do złotego medalu. Jak zakończy się mecz Polska - Hiszpania? Pierwsza połowa to bardzo wyrównana walka, która zakończyła się remisem 13:13. Druga połowa przyniosła nam jeszcze większe emocje. Polacy walczyli do ostatnich minut. Bohaterem meczu został Michał Szyba, który w ostatnich sekundach zdobył punkt dla Polski. Mecz Polska - Hiszpania zakończył się remisem. Tuż po przerwie czeka nas dogrywka meczu Polska - Hiszpania. Czy Polacy zdobędą brązowy medal w dogrywce Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej w Katarze? Ostateczny wynik meczu dodamy tuż przed godz. 16:00.

WYNIK MECZU Polska - Hiszpania 29:28!!!!!! Polska z brązowym medalem!

>>>Grammy 2015: Sam Smith odda nagrodę Beyonce?

>>>Imagine Dragons w Polsce: kiedy i gdzie? Sprawdź szczegóły!

Tak z brązowego medalu cieszył się Jankes:

Polacy nie powiedzieli ostatniego słowa w podczas tych mistrzostw. I chociaż eksperci spotowi oceniali, że Polacy są słabsi od Hiszpanów, to z pewnością polscy szczypiorniści nie poddadzą się bez walki. Brązowy medal Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 to bardzo ważne wyróżnienie. Przed meczem Polska - Hiszpania nasza drużyna zapowiadała, że w tym spotkaniu ma zamiar postawić wszystko na jedną kartę!

W naszych oczach polscy szczypiorniści to naprawdę dobra drużyna. Aż chce się zaśpiewać You Are Looking At a Winner: