Polska Barbie nago - Instagram Anelli z ostrymi fotkami!

2017-12-07 13:16
Anella  - polska Barbie nago
Autor: instagram.com/anella_an_ Anella - polska Barbie nago

Anella, czyli Polska Barbie zdążyła już nieźle namieszać. Za sprawą nietuzinkowego wyglądu jest na ustach niemal wszystkich. Gdy wydawałoby się, że trudno będzie jej bardziej nas zaszokować, celebrytka postanowiła pokazać, jak wygląda nago. 

Anella nago na Instagramie! Polska Barbie to już właściwie zjawisko. Operacje i zabiegi kosmetyczne, które przeszła, sprawiają, że kobieta zmienia się w prawdziwą, żywą lalkę Barbie. Uwagę mediów i rzeszy internautów skupiła na sobie po występie w Dzień Dobry TVN. Co więcej, o Polskiej Barbie pisały już nawet brytyjskie portale. Teraz Anella uznała, że czas iść o krok dalej i wrzuciła na Instagram swoje nagie zdjęcia.

Polska Barbie nago

Anella prawdopodobnie zdecydowała, że idealną ścieżką kariery będzie dla niej szokowanie. Nie chodzi już tylko o gigantyczne usta czy monstrualne piersi. Tym razem pokazała nam, jak prezentuje się bez ubrań. Na fotce, którą wrzuciła na Instagram, możemy ją podziwiać w samych kabaretkach z torebką Chanel między nogami, biust z kolei zasłoniła swoimi włosami.

Anella wykorzystuje popularność?

W udzielonym w programie śniadaniowym wywiadzie Polska Barbie wspomniała, że póki co nie zarabia na swoich transformacjach. Niewykluczone, że szum, jaki wywołała, usiłuje właśnie przekuć w sposób na monetyzację swojego wizerunku. Skoro już zdążyła pokazać się nago, nasuwa się pytanie, do czego posunie się w następnym kroku, żeby podtrzymać uwagę mediów.

Alicja Ruchała nago w wannie! Piosenka Summer Love z gorącym teledyskiem

Autor: brak danych

  Alicja Ruchała nago w wannie to widok, który może rozgrzać wielu internautów. Temperaturę podnoszą również seksowni tancerze, którzy towarzyszyli śpiewającej modelce przy kręceniu teledysku Summer Love. Za produkcję samego utworu odpowiada Al

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze