Polsat SuperHit Festiwal 2019 - BILETY na festiwal w Sopocie

2019-04-29 13:07 M.C.
Polsat SuperHit Festiwal 2019 - BIELTY i DATA koncertu gwiazd
Autor: Piotr Matusewicz/East News Natalia Szroeder

Ten festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Rok temu podczas Polsat SuperHit Festiwal wystąpili między innymi Cleo, Doda, Natalia Szroeder, Michał Szpak, Natalia Nykiel, Ewelina Lisowska, Mateusz Ziółko oraz Popek. Słuchacze w kraju liczą teraz na występy kolejnych gwiazd. By zobaczyć je na żywo, warto dowiedzieć się jaka jest data Polsat SuperHit Festiwal 2019 i gdzie można kupić bilety.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - bilety i data koncertu gwiazd to informacje, których poszukuje wielu Polaków. Muzyczna impreza organizowana przez telewizję Polsat w Operze Leśnej w Sopocie, już od kilku lat jest jednym z najważniejszych tego typu wydarzeń w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że na każdej edycji pojawiają się gwiazdy. W 2018 roku były to między innymi Cleo, Doda, Michał Szpak, Natalia Nykiel, Ewelina Lisowska i Mateusz Ziółko. Ku uciesze fanów, do występujących dołączyła też Natalia Szroeder. Wielkim zaskoczeniem był zaś występ Popka. W 2019 czekają nas kolejne emocje. Warto już teraz dowiedzieć się, kiedy będzie Polsat SuperHit Festiwal 2019 i gdzie można kupić bilety.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - data

Ubiegłoroczna edycja odbyła się pod koniec maja. Publiczność bawiła się między 25 a 27 maja. Przez dwa dni oglądano występy gwiazd muzyki, a w niedzielę sceną Opery Leśnej zawładnęły kabarety. W tym roku też zobaczymy koncerty i występy kabaretowe. Na kiedy je zaplanowano? Data Polsat SuperHit Festiwal 2019 to 24-26 maja (piątek, sobota, niedziela).

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - gdzie kupić bilety?

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2019 są już do kupienia! Sprzedaż wejściówek na muzyczno-kabaretową imprezę w Operze Leśnej uruchomiono na długo przed ujawnieniem pierwszych gwiazd. Bilety można kupić na stronach Biletyna.pl oraz Interticket.pl. Ich ceny zaczynają się od 90 zł. Warto szybko zaopatrzyć się w wejściówki. W ten sposób będziemy pewni, że nie ominą nas emocje Polsat SuperHit Festiwal 2019.

Najnowsze