Polak wicemisterem świata! Kim jest Jakub Kucner?

2018-07-24 10:07
Polak wicemisterem świata! Kim jest Jakub Kucner?
Autor: East News / fot.Jankowski/REPORTER Jakub Kucner

Polak został wicemisterem Mister Global 2018! Kim jest Jakub Kucner? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Nasz kraj może pochwalić się nie tylko niezwykle pięknymi kobietami. Jakub Kucner to Mister Polski 2017 i jak się okazało jeden z naprzystojniejszych mężczyzn na świecie! Polak wystartował w prestiżowym, międzynarodowym konkursie Mister Global 2018. Udało mu się zdobyć tytuł II wicemistera! To historyczne wyróżnienie dla reprezentanta naszego kraju. 

Zuzanna Poteraj - Miss Polski Nastolatek 2018. Kim jest zwyciężczyni konkursu?

Historyczny sukces Polski na Mister Global 2018

Jakub Kucner pochodzi z Poznania i ma 29 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Tytuł drugiego wicemistera w Mister Global 2018 jest historycznym zwycięstwem nie tylko dla niego. To pierwszy raz, gdy Polsce udało się zajść tak wysoko w konkursie. Przed nim, w 2014 roku, III wicemisterem International został Rafał Maślak. Jakub Kucner był również jedynym Europejczykiem w pierwszej piątce wyróżnionych! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze