Polacy docenieni przez Tiesto. Doprowadzili publiczność do szaleństwa!

2021-09-06 10:53
Skytech doceniony przez Tiesto! Jego remix doprowadził publiczność do szaleństwa!
Autor: Florent Gooden/LiveMedia/Shutterstock / EAST NEWS Skytech doceniony przez Tiesto! Jego remix doprowadził publiczność do szaleństwa!

Tiesto był gościem specjalnym weekendu Formuły 1 w Holandii. Jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów na świecie chwilę przed rozpoczęciem rywalizacji na torze w Zandvoort rozgrzał publiczność swoim energetycznym setem. Wśród zagranych przez niego utworów było Wake Me Up od Aviciiego, The Business, czy kultowe Adagio For Strings. W setliście holenderskiego producenta znalazł się również remix, za który odpowiada polski producent, Skytech we współpracy z duetem DJ Kuba & Neitan. Publiczność oszalała, gdy tylko utwór wybrzmiał z głośników.

Tiesto to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. Laureat Grammy, zdobywca platynowych płyt i międzynarodowa ikona. Został nazwany ojcem chrzestnym EDM przez Billboard. Od podziemnych bangerów po luksusowe występy w Las Vegas, Tiësto stworzył patent na bycie światową gwiazdą współczesnej sceny tanecznej. Nic dziwnego, że jest zapraszany na najbardziej prestiżowe imprezy świata. 5 września 2021 pojawił się na torze w Zaandvort, gdzie tuż przed Grand Prix Holandii zagrał ponad godzinnego seta. Lokalna publiczność oszalała, jednak temperatura ewidentnie się podniosła w momencie, gdy z głośników wybrzmiał utwór Don't Be Shy w remixie polskich producentów.

Skytech - polska siła na świecie w Domowym Graniu! Swoim setem porwie do tańca

Viki Gabor ma problem ze śpiewaniem po polsku? Otwarcie o tym powiedziała

Skytech, DJ Kuba & Neitan - remix piosenki Tiesto

Don't Be Shy to drugi utwór Tiësto, który powstał w wyniku współpracy producenta z wytwórnią Atlantic Records. Utwór postanowił zremiksować Skytech, we współpracy z duetem DJ Kuba & Neitan. Elektroniczna, bangerowa wersja singla wydanego w Polsce przez Warner Music Polska aż tak bardzo spodobała się holenderskiemu producentowi, że zagrał go na takich imprezach, jak Electric Zoo Supernaturals w Stanach Zjednoczonych, Creamfields w Wielkiej Brytanii, Pool Party w Miami, czy właśnie podczas imprezy tuż przed GP Holandii. 

Jeszcze nie wiadomo, kiedy pojawi się Don't Be Shy [Skytech, DJ Kuba & Neitan Remix]. Zobaczcie sami wideo od 11 minuty:

W swoim stylu Tiësto nadal przekracza granice gatunków i wciąż rozwija się w swym fachu. Na koncie ma ponad 36 milionów sprzedanych albumów oraz łącznie 8 miliardów streamów, a także ponad 30 milionów fanów w najróżniejszych zakątkach globu. Śmiało można uznać, że za sprawą ostatniego singlem The Business, Tiësto zdominował listy przebojów i radiowe rozgłośnie, zdobywając ponad miliard streamów. Utwór zapewnił sobie także solidną pozycję na playlistach Apple i Spotify - Today’s Top Hits i Today’s Hits, a ponadto dotarł na szczyt listy US Dance Radio. Singiel The Business zdobył platynowy status w 15 krajach, a w 8 kolejnych pokrył się złotem. Ponadto piosenka znalazła się na listach przebojów w 10 krajach oraz w top 50 na Spotify w 31 krajach. Spodziewajcie się kolejnych wieści do Tiësto w tym roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze