Pola Płowiak rozwaliła system klasykiem Presley'a. Kim jest uczestniczka Voice Kids 6?

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Pola Płowiak - kim jest uczestniczka Voice Kids 6? Rozwaliła system klasykiem Presley'a

2023-04-29 19:35

Pola Płowiak wykonaniem jednego z największych klasyków wszech czasów rozwaliła system. Tą piosenką zachwyciła trenerów i publikę programu! Jej występ w piątym odcinku Przesłuchań w ciemno to prawdziwy majstersztyk! Kim jest Pola Płowiak? Do czyjej drużyny dołączyła? Przekonajcie się sami!

Pola Płowiak - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6? Nastoletnia wokalistka pokazała w programie muzycznym najprawdziwszy talent. Już w 5. odcinku Przesłuchań w ciemno można usłyszeć jej fenomenalny wokal, który idealnie dopełnił jeden z największych hitów wszech czasów. Zachwyciła trenerów, dzięki czemu dostała szansę na podbicie sceny show, a także zdobycie nagrody głównej. To właśnie ona może zostać zwyciężczynią szóstej edycji!

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Shake Your Eska #22 | Asereje

Pola Płowiak - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6?

Pola Płowiak to uzdolniona nastolatka, która zachwyca swoimi zdolnościami wokalnymi od lat. Młoda artystka brała udział w wielu konkursach, zarówno mniejszych, jak i większych. Na swoim koncie ma nawet singiel, który znajduje się na płycie Młodzi Artyści Śpiewają 2022. The Voice Kids jest dla niej szansą, aby jej twórczość poznało szersze grono!

Ma 14 lat. Jest szaloną marzycielką. Kocha przyrodę i wszystko, co z nią związane. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 7 lat. Śpiewu uczy się w Centrum Kształcenia Muzycznego – Kuźnia Talentów w Zielonej Górze. Oprócz śpiewania gra na ukulele i zamierza poznać tajniki gry na okarynie. Wolne chwilę spędza spacerując ze swoim pieskiem Rapsikiem. W przyszłości chce zostać realizatorem dźwięku i mieć własne studio nagrań.

Pola Płowiak w The Voice Kids 6

Nastoletnia Pola Płowiak ze swoim potężnym wokalem dała się poznać publice już w piątym odcinku 6. edycji programu. To wtedy oczarowała trenerów oraz publiczność wykonaniem ponadczasowego hitu Elvisa Presley'a Always On My Mind. Głos dziewczynki sprawił, że odwrócili się wszyscy trenerzy. Choć walka była zacięta, ona zdecydowała, że na swoją mentorkę wybierze Cleo.

CLEO - nago, chłopak, wzrost, bez makijażu, wiek, obrazy, Eurowizja, rodzina, tatuaże

Sonda
Pola Płowiak - podobał Ci się jej występ?