Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

2016-07-11 17:39
Pokémon GO: Gwiazdy w roli trenerów
Autor: fot. instagram.com / użytkownik brex_art Pokémon GO: Gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go robi furorę wśród graczy, a tymczasem do świata gry wkraczają takie gwiazdy jak Adele, Rihanna i Ariana Grande. Jak to możliwe? Jeden z artystów postanowił przerobić sławne piosenkarki na trenerki Pokemonów. Efekt jest powalający - sprawdźcie sami!

Pokemon Go w zaledwie kilka dni od premiery stało się prawdziwym hitem. Okazuje się, że w gronie wielkich fanów kultowej gry znajdują się też miłośnicy sztuki. Przekonaliśmy się o tym natrafiając w sieci na prace przedstawiające takie gwiazdy jak Adele, Rihanna, Ariana Grande, czy Lady Gaga w roli trenerek Pokemonów. Autorem niezwykłych grafik ze sławnymi piosenkarkami jest artysta ukrywający się pod pseudonimem BreX.

Pokemon Go na iOS i Android - gdzie i jak pobrać?

Teoretycznie Pokemon Go dostępne jest na razie tylko w kilku krajach, ale gracze z całego świata, w tym z Polski, znaleźli już sposób na obejście tych ograniczeń. Jeśli korzystacie z systemu iOS, to poza pobraniem Pokemon Go, konieczne jest wylogowanie się ze swojego konta Apps Store i założenie nowego, gdzie jako swoją lokalizację należy ustawić Australię, gdzie gra miała już swoją oficjalną premierę. Użytkownicy urządzeń z systemem Android muszą jedynie pobrać Pokemon Go dla Androida i w ustawieniach włączyć możliwość instalacji aplikacji z nieznanych źródeł.

Gra w Pokemon Go przyczyną wypadków

Pewnie wielu z was zastanawia się teraz, co może być niebezpiecznego w niewinnej grze wideo. Aby zobaczyć Pokemona, należy spoglądać na świat poprzez ekran swojego smartfona. To sprawia, że niektórzy gracze przestają zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół nich. Krążąca od paru dni w sieci historia o wypadku samochodowym spowodowanym grą w Pokemon Go okazała się fałszywa. Należy jednak pamiętać, że równie niebezpieczne jak stałe gapienie się w telefon, może być zapuszczanie się w nieznane rejony miasta w celu poszukiwania kolejnych stworków do swojej kolekcji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze