Pogoda w Kostrzynie 31 lipca - 2 sierpnia. Zobacz, jaka pogoda na Woodstock 2014. Będzie Cold Desert! [VIDEO]

2014-07-31 11:31

20. przystanek Woodstock startuje już 31 lipca! Zanim ruszysz w drogę na festiwal sprawdź pogodę w Kostrzynie nad Odrą. Czy spadnie deszcz i będzie dużo błota? A może będzie dużo kurzu i piachu? Sprawdź prognozę pogody na Woodstock 2014.

Kostrzyn nad Odrą - pogoda od 31 lipca do 2 sierpnia, czyli na co muszą przygotować się festiwalowicze, udający się 20 przystanek Woodstock 2014? Prognozy pogody na ostatnie dni lipca przewidują susze i upały. Przez pierwsze dwa dni festiwalu 31 lipca i 1 sierpnia z pewnością przydadzą się kremy z filtrem UV. Na uczestników festiwalu poleje się żar! W czwartek termometry wskażą 28 stopni Celsjusza, a w piątek 30! Najgorzej jednak będzie w sobotę 2 sierpnia. Wtedy temperatura odczuwalna będzie wynosić nawet 32 stopnie. Ulga przyjdzie dopiero na koniec festiwalu, gdy spadnie deszcz. Dopiero wtedy publiczność będzie mogła zaznać przyjemności zabawy w błocie.Jednym zdaniem na tegorocznym 20. przystanku Woodstock będzie gorąco. Pole namiotowe zamieni się w prawdziwą pustynię, więc nie zapominajcie o uzupełnianiu płynów.

>>>Woodstock 2014: line-up. Wszystko o programie Przystanku Woodstock 2014<<<

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze